Zestaw TV+Ampli+Kolumny+Dvd - czy warto?:)

Kondrah

New member
Witam!
Jestem na etapie urządzania mieszkania i przyszedł najmilszy moment czyli wybór i kupno sprzętu:) Mam nadzieje, że dobrze wybrałem forum (dział) na ten wątek i nie narażę się na wstępie:)

Pokój w którym będę grał/oglądał ma ok. 35 m2 (z kuchnią). Odległość od TV to około 2,7-3m.
Zależy mi na oglądaniu TV/DVD/sluchaniu muzyki/graniu na ps3 w proporcjach 30/30/30/10. Planuję zainstalować Nkę.
Jeżeli chodzi o gusta muzyczne to będzie to Hip-Hop/Reggae/House.

Forum czytam od tygodnia i na podstawie waszych opinii oraz zapoznaniu się z TV w sklepie planuję kupić poniższy zestaw:
1. TV - Toshiba 40ZF355DG (4.700) lub 42Z3030 (4050)
2. Ampli - HK AVR 155 (1900)
3. Kolumny - Jamo S606 + Sub (2100)
4. DVD/Blue Ray/Granie - PS3 (1300)

Prosiłbym o Wasze opinie na temat powyższego zestawu. Czy jest to dobry wybór czy coś powiniennem zmienić? Chciałbym się upewnić przed podjęciem tak ważnej decyzji:)
Jeżeli chodzi o budżet to max 10.000 ale wolałbym wydać mniej, bo nie ukrywam, że jest to dla mnie kwota bardzo duża.
Zastanwiam się czy może można zaoszczędzić na apli i za mniejszą cenę kupić coś co będzie spełniało moje wymagania.

Pozdrawiam i raz jeszcze proszę o pomoc.
 

qura12

Member
Bez reklam
Wreszcie ktoś na tym forum kto słucha takiej muzyki jak ja ;] A do takiej muzyki z czystym sercem polecam ci Yamahe v663, gdybym tylko miał fundusze... ehh.. Można też zastanowić się nad Onkyo 606 ale to raczej dla tych co stanowczo potrzebują sprzętu do filmów. Kolumny pasują do tego w 100,1%, a co do tv sie nie wypowiem bo ani 1 ani 2 na oczy nie widziałem :p
 

pejotpe

New member
Bez reklam
155 to żadne cudo, lepiej kup 255. Jeśli chcesz na czymś zaoszczędzić, to może na tv? Poniżej 4kPLN można kupić dobrą plazmę 42" (albo przyzwoitą 50")...
 
Do góry