Zestaw Stereo>Gry>Filmy do 3k

Gorylman

New member
Zestaw Stereo>Gry>Filmy do 4k

Witam,
Poszukuje zestawu do salonu 18m2 (salon + kuchnia) Głównie słucham muzyki i gram na konsoli, filmy okazjonalnie. Chciałbym zestaw z 5 głośnikami i sub (tylne głośniki wiszące na ścianie). Musi posiadać funkcje AirPlay.
Budżet to w obecnej chwili 4k ale mogę w przyszłości coś dokupić jeśli będzie taka potrzeba i nie dostane wszystkiego w tej kwocie.
Wstępnie głośniki Audio Pro Avanto i ampli Harman avr 171, Harman avr 370 lub Denon 2100w później jakiś sub.
Z Którym amplitunerem głośniki będą lepiej brzmieć?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Gorylman

New member
Słucham muzyki wyłącznie w Spotify na macbooku. AVR370 nie ma wbudowanego streamingu muzyki ze spotify, ale powinno działać przez AirPlay czy tak ?
Albo nawet z iPhona, iPada włączyć muzykę w Spotify i przez AirPlay do amplitunera ? Bo jeśli nie ma takiej opcji do AVR 370 odpada.
 
Ostatnia edycja:

Gorylman

New member
Jaki jeszcze inny amp będzie dobrze grał z avanto ? Nie wiem czy avr370 spełni moje wymagania strumieniowania ze Spotify itp. Boje się ze technologie w nim zawarte na długo wystarcza. Czy to bezpodstawne obawy i wytrzyma dobrych pare lat ? Bardziej technologicznie podchodzi mi własne denon 2100w ale czy warto ? Proszę o opinie na ten temat bo mnie już coś trafia z tym moim niezdecydowaniem.
 

Gorylman

New member
Czy są w ogóle lepsze głośniki w tej klasie cenowej na moje 18 mkw ?
Czy mam się trzymać avr 370 + avanto ? To będzie mój pierwszy sprzęt takiej klasy wiec chyba na start nie ma co przesadzać a audiofilem nie jestem :)
 

Gorylman

New member
Od miesiąca słucham zestawu HK 370 i Audio Pro Avanto. Zastanawia mnie fak ze podczas słuchania muzyki słychać szumy przy niektórych tonach (niektóre piosenki grają czysto inne nie). Czy to wina źle podpiętych kabli czy może złej kalibracji. Oczywiście jak słucham cicho szumów nie słychać problem zaczyna się przy głośniejszym dźwięku. W Kinie OK. Czy to normalnie dla amplitunerów KD ?
Dodam ze muzyka przez Spotify (konto premium) i AirPlay.
 
Ostatnia edycja:
Do góry