Zestaw Sony HTD-750 RSF albo jakaś alternatywa...

albeertos

New member
Witam,
wybrałem sobie wstępnie taki oto zestaw:

http://www.sony.pl/view/ShowProduct...e=Main&category=HCS+Surround+Kit+&+DVD+Player

Tylko jakoś dziwnie z dostępnością tego modelu - z jednego źródła się dowiedziałem że już nie produkowany (?) choć na stronie SONY to nowość, w samych sklepach tez różnie bywa - niby jest w ofercie, ale często "chwilowo" niedostępny. W sumie sie nie upieram że musi być gotowy zestaw, ale zależy mi na DVD z nagrywarką HDD, złączem HDMI, upscalingiem do 1080p, radiem AM/FM. Mam go zamiar używac pod TV Full HD.

Ma ktoś już ten zsetaw? A jeśli nie taki to co można złożyć o zbliżonych parametrach do 2,5k PLN?

Pzdr
 

jacekmis

New member
Używam zestawu Sony HTD-750 rsf

Kupiłem sobie taki zestaw jaki brałeś pod uwagę , ale albo miałem pecha i amplituner ma uszkodzony wzmacniacz, albo głośniki w które jest wyposażony ten zestaw. jednym słowem dźwięki ,które z siebie wydaje są po niżej krytyki. Mam takie radio wykonane z puszki po piwie ( rozdawane w marketch jako reklamówka) i w zestawieniu z super kinem domowym HTD-750 RSF gra po prostu super. Jestem właśnie na etapie pakowania tego zestawu do kartonów ,żeby odać je do zweryfikowania u producenta. Nie wyobrażam sobie , żeby decyzja była inna jak tylko wymiana na inny zestaw ze względu na jakiś defekt wewnętrzny tego zestawu. Gdyby miało soę okazać, że ten typ tak ma, to będzie to najgorszy zakup , jaki zrobiłem w życiu. Miałem poprzednio kino domowe Panasonic i dźwięk był na prawdę super. Sprzęt miał już 8 lat i spodzioewałem się po tym nowym i jakże chwalonym przez producenta modelu Sony znacznie więcej.
Jeżeli ktos miał podobny problem z tym zestawem , proszę o info. Pozdrawiam
 

jacekmis

New member
Używam zestawu Sony HTD-750 rsf cd.

Właśnie otrzymałem sprzęt z reklamacji. Niestety. Specjaliści z serwisu sony w gsańsku napisali mi w zleceniu, że zestaw działa poprawnie !?!?!?!?!? (cytuję) "zgodnie z normami producenta dla tego modelu?!?!?!?!??. konsultowano z działem ogsługi klienta Sony."!??!?!?!?!?
Jeżeli jest to ostateczna decyzja producenta dotycząca tego modelu, to szczerze odradzam jego zakup każdemu, kto choć odrobinę słyszy. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup na rynku tranzystora z budzikiem za 15 zł , bo może grać będzie ciszej , ale jakość wydobywających się z niego dźwięków będzie zbliżona do standartów i norm przewidzianych przez Sony dla amplitiunera stanowiącego część tego zestawu (sam amplituner z zestawem głośników kosztował 1650,-zł !!!!!!!!!!!!!!!!!) Przy okazji . Co do nagrywarki DVD nie mam zastrzeżeń. Dotychczas pracuje wzorowo.
Pozdrawiam wszystkich rozważających wyrzucenie pieniędzy na ten sprzęt
 
Do góry