Zestaw RX6 za 7000

adarkar

New member
Dojrzalem (mam kase :)) do zakupu zestawu 5.1 i amplitunera. Czy warto dac za nowy zestaw MA RX6, RX2, RX CENTER 7000 zl.
Ampli jeszcze do konca nie wybrany bo chce sobie posluchac zanim kupie.
 
Ostatnia edycja:

adarkar

New member
Pomieszczenie: salon 26 m2 + otwarta kuchnia 15 m2. Kilka tematow na tym forum juz zaczynalem i polecono mi BX6 5.1. Ampli do 3500 jakis po odsluchach wybiore. Wydaje mi sie ze cena za RX dosc korzystna. Kolumn nie sluchalem ale z opinii na tym forum graja bardzo poprawnie.
 
Ostatnia edycja:
zestaw bardziej do filmow czy do muzyki? jak do filmow to zwrocilbym uwage na firme klipsch, seria rf jest pdobono baaardzo dobra. Ja odsluchalem glosniki kf-28, kc-25, kb-15 i w tej cenie jest to moj faworyt do KD
 

eddielublin

New member
Dojrzalem (mam kase :)) do zakupu zestawu 5.1 i amplitunera. Czy warto dac za nowy zestaw MA RX6, RX2, RX CENTER 7000 zl.
Ampli jeszcze do konca nie wybrany bo chce sobie posluchac zanim kupie.

Jeśli jest to tak jak piszesz powyżej 5.1 to 7000 to dobra cena nawet bardzo, ale jeśli jest to 5.0 jak wymieniasz szczegółach to robi się cena "normalna", katalogowo jest za 5.0 ~ 9000. Więc te 20% pewnie da się urwać tym bardziej, że właśnie wchodzi nowa seria silver
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Ja mam RS6 w 18-19m i jest OK, jak koledzy radzą lepiej RX8 ale wiadomo cena, wystarczą Ci RX6, ale jak masz kasę RX8 weź.
Tutaj patrzą ile metrów, ale trzeba odjąć kuchnię i będzie 19m kwestia jak to będzie ułozone przeciesz głośników w kuchni nie będziesz miał, więc liczenie 26m mija się.
 
Do góry