Zestaw pod Dekoder i Konsole PS3

Lascar

New member
Witam,
Przyznam się szczerze, że jestem zielony w temacie, więc liczę, że tu znajdę pomoc. Zastanawiam się nad jakimś tanim zestawem kina 5.1, które będe mógł podłączyć pod dekoder cyfrowy z kablówki VECTRA i pod konsole PS3. Nie potrzeba mi sprzętu za nie wiem jakie pieniądze, bo do maniaków nie należę, chcę tylko cieszyć się dobrym dźwiękiem oglądając filmy z TV na USB oraz oczywiście w grach z PS3.

- Samsung HT-TX 25
- SAMSUNG HT-HTQ22

Takie dwa zestawy wynalazłem z tańszych i tu pytanie, który lepszy, albo który z nich nada się by sprostać temu co potrzebuje? Patrzyłem pod Samsungiem bo i taki mam TV z serii c650, więc myślę, że lepiej będzie to współgrało, jeśli nie ma to znaczenia może coś podrzucicie od siebie.

Pozdrawiam i liczę na dość szybką odpowiedź :)
 

pkomp

New member
żeby to miało jaja to musi mieć wejście hdmi i optyczne - ps3 chyba ma wyjście optyczne?więc albo dwa wejścia optyczne albo tv musi wysyłac sygnał DD i PCM(tu pewnie tylko stereo) przez optyka - sprawdź w instrukcji
 

Lascar

New member
Hmm szukając trafiłem jeszcze na samsung c5550. Z tego, co wyczytałem posiada 2 wejścia HDMI i jedno wyjście. Więc tu problemu nie ma by podpiąć konsole i dekoder pod HDMI i potem dalej puścić do TV. Dobrze rozumiem?
 

Mar_1910

New member
Hmm szukając trafiłem jeszcze na samsung c5550. Z tego, co wyczytałem posiada 2 wejścia HDMI i jedno wyjście. Więc tu problemu nie ma by podpiąć konsole i dekoder pod HDMI i potem dalej puścić do TV. Dobrze rozumiem?

tak podłączasz do samsunga na wejściu HDMI dekoder satelitarny a w drugie wejście np konsole. Potem c5550 na wyjściu hdmi podłączasz pod tv.
 
Do góry