zestaw około 3tyś.

yukon

New member
Witam proszę o pomoc w doborze zestawu 25/25/50 filmy,xbox,muzyka. Główny gatunek to trance ale zdarza się wszystkiego po trochu. Podoba mi się dzwięk jamo s606. Pokój ma 18m a budżet to około 3000zł. Pozdrawiam
 

Krys202

New member
Jakiego zestawu szukasz ? 5.1 czy 5.0 ? w tej cenie rozważył bym 2.0 muzyka będzie okej a film spokojnie obejrzysz i w gry pograsz.

Jamo 606 spoko ale ciężko będzie się zmieścić w 3 tys za zestaw 5.1 i jakiś przyzwoity amplituner. Chyba że używki albo 5.0 a sub później. 606 mają sporo basu więc na początku bez suba też będzie dobrze.
Jak dźwięk 606 Ci się podoba to bierz bo w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

P.S Koledzy udzielili Ci odpowiedzi we wcześniejszym temacie który założyłeś.
 
Ostatnia edycja:

yukon

New member
No w sumie tak ale budżet się powiększył i byłem na odsłuchu ;) Jamo 5.1 2100zł, 5.0 1700zł plus amplituner 1100-1300zł np. RX-V465 (1100zł), Onkyo TX-SR507 (1100zł), DENON AVR-1610 (1250zł). Stąd moje pytanie co w waszym odczuciu zgra się lepiej. Może jest coś lepszego w tym przedziale cenowym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy takich warunkach i z kolumnami Jamo 606 - extra poradzi sobie Muzycznie Harman AVR 155 .
Przy wielkości pokoju większe nie są Ci potrzebne.
A z muzyka - jeśli będziesz słuchał - to Harman w tej klasie najlepiej sobie radzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wystarczy sprawdzić na odsłuchu w tej klasie cenowej , pamiętając o potrzebach założyciela wątku
 

yukon

New member
no to zrobiliście mi wodę z mózgu ;) harman brzmi dobrze...miałem całe fabryczne audio tej firmy w aucie i nie miało sobie równych...Poszukam w Łodzi sklepu z harmanem i spróbuje umówić się na odsłuch.
 

pkomp

New member
nie da sie zrobic dobrego car audio bo akustyka wymagałaby miesięcy obliczeń(nie polega to na napchaniu głosników renomowanych firm jak wiekszośc do tego podchodzi i oklejenia matami blach).....pomijam fakt odsłuchu w różnych miejscach dokręcania śrub itp.....a kino domowe owszem - mając dobre pomieszczenie to żaden problem
 

pkomp

New member
ps.dlatwego firmowe car audio tworzone przy współp[racy z harmanem czy bose brzmi...bo poswięcili na to czas (na obliczenia dobór elementów i rozłozenie)
 
Do góry