Zestaw kolumn do Onkyo TX-SR607

Aston

New member
Witam

Jak w temacie.Poszukuje kolumn do kina domowego i słuchania muzyki.Liczy się jakość dźwięku bo wielkich imprez nie zamierzam na tym sprzęcie robić.Szukam czegoś co w pełni wykorzysta amplituner Onkyo TX-SR607 który będzie chodził na odtwarzaczu Blu-ray i DVD HD (jeszcze nie wiem jakim).Cena to około 1000 zł jednak jestem w stanie dać więcej jeśli coś będzie naprawdę godnego uwagi.Sam nie wiem czy z subwooferem czy bez gdyż muzyki na tym mieszkaniu słuchać nie mogę głośno a do kina domowego może obejdzie się bez.Co myślicie na ten temat ? Sugestie i rady mile widziane
 

Aston

New member
Rozumiem,ze w cenie Quadral Quintas 5000 nie ma nic lepszego pod względem jakości dźwięku.Zapomniałem dodać,ze pokój ma 20 m2.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Moim zdaniem w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś lepszego, ale może koledzy coś Ci jeszcze doradzą...
A najlepiej będzie samemu się przekonać i posłuchać ;]

pozdrawiam
 

Aston

New member
Może ktoś jeszcze się wypowie ? Jeśli Quadral Quintas 5000 to jakiego suba do zestawu dokupić czy może do kina wystarcza tylko te kolumny
 

Aston

New member
Skoro musi być i sub no to teraz tylko pytanie jaki.Oczywiście w podobnej jakości jak reszta głośników
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lepszy będzie sub Jamo 200.
Pytaj o ceny blackninja - to trochę zaoszczędzisz :grin:.
 

Brun3R

New member
Kiki ma racje ja zakupiłem dotarł na drugi dzien ceny lepszej nigdzie nie dostaniesz nawet na ceneo jak poszukasz

pozdro
 

Aston

New member
Wiesz mataman gdzie mogę znaleźć jakieś testy i porównania bo na googlach za wiele nie wypatrzyłem.Jakiego suba do tych głośników byś polecił ? W rozsądnej cenie oczywiście.
 

HILUX

New member
czy coś lepszego
wharfedale grają inaczej
mi np takie brzmienie się nie podoba i nie kupiłbym ich nawet w sporo tanszej cenie. Są bardzo ładne.

kiedyś patrzyłem maniakalnie na testy ... teraz patrze ale używam tego co mi się podoba a nie co podoba się innym.

Monitor Audio Br5 tez nie przypadły mi do gustu ... chyba, że bym ich słuchał siedząc na podłodze.
 

Aston

New member
Sprawa tak wygląda,ze nie mam możliwości odsłuchać nigdzie moich faworytów.Może dokładniej opisze do czego miały by służyć.Głównie filmy.Muzyka to techno,hip-hop,pop.Śmigać będą już na pewno z Onkyo TX-SR607 i Pionkiem BDP-51FD.
 

marecki6

New member
Bez reklam
ja po odsluchac warfdale tz nie bylem zadowolony bo nie takiego brzmienia szukalem , co prawda sluchalem dwoch innych modeli ale i tak brakowalo mi w nich basu .... skoro sluchasz hip-hopu i techno czyli raczej bas mile widziany, nie lepiej byloby dolozyc te 150zl i kupic jamo s606 ?
 
Do góry