Zestaw kolumn 5.0 - prośba o poradę

zaq1pl

New member
Jako że niestety nie bardzo siedzę w temacie, chciałbym Was prosić o pomoc w doborze 3 zestawów 5.0, które następnie przed ostatecznym wyborem mógłbym przesłuchać w sklepie i które spełniałyby następujące kryteria:

1. Budżet do 2 000 zł,
2. Do pomieszczenia 17m2, będą niestety stały blisko ścian i mebli (wolna przestrzeń po bokach i z tyłu ok. 10-20cm),
3. Przeznaczenie 50% muzyka, 50% kino,
4. Rodzaje muzyki: różnorodne, ze wskazaniem na Rock (na pewno nie techno),
5. Nie posiadam amplitunera, także byłbym wdzięczy też za sugestie, tak by całość z kolumnami zamknęła się w 3 000zł.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc:)
 
W tej klasie cenowej cieżko poszaleć. Ja bym celował w JBL LOFT 5.0 + HK 170. Ciutke przekroczysz budżet ale pogadaj z blackninja(forumowy "Magik" od cen:)). Dowiedziec sie tylko trzeba czy Lofty musza stac w duzej odleglosci od sciany? Mozliwe ,ze koledzy starsi "stażem" doradza jeszcze inne lepsze rozwiazania.
 

tec99

New member
Witam
Niestety, Lofty potrzebują dużo miejsca, na bocznych ściankach z obu stron są dwa głośniki niskotonowe a z tyłu bass reflexy....
 

zaq1pl

New member
Dzięki za pomoc. Możecie polecić jeszcze jakieś kolumny które spełniałyby podane kryteria i można je ustawić blisko ściany?

Wiem że to przekracza mój budżet, ale co myślicie np. o TAGA Harmony TAV-906, czy są bardziej ustawne niż JBL Loft i jak jakościowo wypadają?
 
Do góry