Zestaw kina okolo 3k zl do pomieszczenia 25m

wdas

New member
Witam,
Zastanawiam sie ostatnio nad kupnem zestawu kina (amp av + glosniki, a jak starczy to moze jeszcze jakis odtwarzac dvd) w cenie okolo 3 tys zl do pomieszczenia 25 m^2.
Glowne przeznaczenie kina to ogladanie filmow(99%). Jako ze ma to byc inwestycja na dluzej chcialbym zeby amp mial juz dekodery dh (true hd, dts-hd itp).

Rozgladalem sie troche i zastanawiam sie na kilkoma zestawami:
1. Yamaha DVD-S663, RX-V565, Prism Audio ONYX 200, YST-SW012
2.
Kino domowe YAMAHA RX-V465 + DVD-S663 Tytanowy / NS-7900 + NS-P7900
3. Pioneer vsx819 hk + dvd420vk + jamo s406
4. Sony ht-pbd 6360 be-fn
5. Marantz nr1501 + ns50 + nsp60

Co byscie polecili z wyzej wymienionych, a moze jeszcze cos innego albo mixy powyzszych kombinacji?

pozdrawiam
 

wdas

New member
Blakninja zauwazylem ze juz w kilku watkach polecasz ten sprzet. Wart swej ceny? Mnie stylistycznie najbardziej chyba podoba sie Yamaha. Odnosnie tego Onkyo czy jest to sprzet taki na dluzej? I jak z awaryjnoscia?

Fajnie by bylo jakby mi jeszcze ktos powiedzial gdzie to mozna posluchac w okolicach Rzeszowa lub Sandomierza
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Sprzęt jest ok, kolumny dynamiczne, basreflex z przodu co ułatwia ustawienie blisko ściany, amplituner z nowymi dekoderami HD, awaryjność na bardzo niskim poziomie.
 

hawk11

New member
wdas napisał:
Fajnie by było jakby mi jeszcze ktoś powiedział gdzie to można posłuchać w okolicach Rzeszowa lub Sandomierza
W Rzeszowie jest Nautilus 2 na ul. Krzyżanowskiego. Zadzwoń i zapytaj czy tam mają. Sklep godny polecenia, sam u nich kupowałem.
Quadrali to oni chyba nie mają ale najlepiej zadzwoń.
 
Ostatnia edycja:

wdas

New member
Mam pytanko jeszcze odnosnie tych glosnikow qq 5000. Patrze na necie i nigdzie nie ma ich w zestawie z onkyo. Czy QQ 500 sa duzo gorsze? albo 700?

A drugie pytanko czy ten tx-sr507 to jest to samo co hte 507 ?
 

bialawy

New member
Ja podlacze sie do tematu bo mam podobna sytuacje. Tez szukam czegos za 3-3,5tys - glosniki najlepiej 5.1 + apli + ew. DVD. Pokoj 5x5, do tego plazma Panasonic 46G10, PS3 i n-ka HD. Bede konsumowal na tym glownie filmy na BD, czasami BD z koncertami (np. Madoony:))
Poleccie mi cos bo zwariuje...
 

bialawy

New member
Hmmm... tylko czy potrzebny mi jest ten drugi odtwarzacz blueray skoro mam PS3 (a podobno to bardzo dobry odtwarzacz BD)?
A po drugie - F1set? Czy chodzi o F51v2 KODY (i tu by sie cene mniej wiecej zgadzala) czy KLIPSCH F1 HTB (ale to juz zdecydowanie za drogie)
Pozdrawiam i zycze od razu Wesolych Swiat
 

bialawy

New member
No dobrze. Tylko gdzie nie szukam tego zestawu to kosztuje ok 4tys a ja tyle juz nie chcialbym placic przy moim korzystaniu ze sprzetu. Dodatkowo mam pytanie czy bedzie mozna do tego zestawu F1 set dokupic w przyszlosci aktywnego sub'a i za ile?
Pozdrawiam

Widze ze fronty maja wbudowane glosniki niskotonowe, ale zastanawiam sie nad tymi gniazdami z tylu glosnikow. Ja mam w posadzce puszczone juz normalne kable bez zadnych koncowek. Czy nie bedzie problemu z podlaczeniem tych glosnikow? Czy nie trzeba miec specjalnych kabli?
Wybaczcie jezeli zadaje glupie pytania ale sam tego nie wiem wiec po prostu pytam
Pozdrawiam

A wystarczylo poszukac chwile o tych gniazdach. Te 'bananowe' koncowki to taki popularny sprzet. Ech...
No dobrze Black Ninja... to za ile mialbym zaproponowany przez Ciebie zestaw?
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry