Zestaw kina domowego do max.6.000 zł

tedbaker

New member
Witam i proszę o pomoc. Zakupiłem już telewizor LCD i teraz pora na zestaw kina domowego. Chodzi mi konkretnie o amplituner i zestaw głośników 5.1. Słuchałem już parę amplitunerów i zestawów i tak naprawdę bardzo spodobał mi się dzwięk z amplitunera Harman Kardon AVR 347 i zestawu 5.1 opartego na kolumnach JBL-a ES 80. Ale kasa za ten zestaw mnie rozwaliła. Pokój do nagłośnienia to zaledwie ok. 20 m2. Moje pytanie czy w w/w kasie znajdę coś co będzie grało podobnie do tego Harmana i ES 80. Proszę o pomoc.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Amplitunery Harmana według mnie brzmią najlepiej w swoich klasach cenowych. Gdyby trzeba było szukać wyrobu innej firmy, który zabrzmi podobnie, obawiam się, że będzie sporo droższy.
 

tedbaker

New member
Do blackninja

Jak duża jest różnica ale nie w parametrach bo te sobie poczytałem tylko w samym odsłuchu. Czy te 5W różnicy na kanał to duża różnica bo ten 347 naprawdę grzmocił porządnie. A i jeszcze jedno podobno w niedługim czasie ma się pojawić nowa seria Harman Kardonów już z dekoderami HD a ja za jakieś pół roku będę kupował BR to może warto poczekać a jeżeli tak to jak długo trzeba czekać ?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do serii ES z frontami ES80, AVR247 to takie wymagane minimum, komfort to będzie przy odsłuchu z AVR347. Nowe amplitunery to kwiecień, niestety zastanawiają się jak wyczarować szybciej instrukcje obsługi :)
 

tedbaker

New member
Do blackninja cd...

:hmm: Blackninja - proszę w takim razie cenę na w/w zestaw jbl-ów na ES 80 osobno i druga wersja z 247 a trzecia z 347 bo może kupię najpierw same kolumny a na amplituner poczekam do kwietnia. A i jeszcze proszę o propozycję i cene na okablowanie tego zestawiku oczywiście możesz na priv.
 
Do góry