Zestaw kina domowego do 2500 zł

nagyc

New member
Pomieszczenie to pokój dzienny z połączony z jadalnią o wymiarach 3,5m na 7 m. Wymiary samego pokoju to 3,5m na 3,5m. Wymagania:
- blu-ray 3D full hd
- zestaw z 6 kolumnami lub możliwość dokupienia subwoofera
- kolumny przednie jak najmniejsze (jedyne możliwe miejsce instalacji to zawieszenie obok TV)
- obudowa kolumn nie powinna być z tworzywa
- dobre basy nawet przy cichej muzyce a przy głośniejszej aby nie charczały
- możliwość oddzielnej regulacji tonów niskich i wysokich i osobnego podbicia każdej z kolumn
- dekoder wielu formatów dźwięku łącznie z DTS HD
- dobrze gdyby miał dlna i dostęp do radiostacji internetowych
 

nagyc

New member
W międzyczasie wpadł mi w oko Onkyo TX-NR579B wraz z kolumnami TAGA HARMONY TAV-606 v3
Pomyślałem, że skoro sprzęt obsługuje dlna to może Blu-ray na razie sobie odpuszczę. Wymyśliłem również, że skoro kolumny frontowe nie mogą stać na podłodze to ustawie ja półkach przykręcanych do ściany na wysokości 0,5 m. Ponadto widzę, że kolumny te mają bass-reflex z przodu. Ciężko znaleźć zestaw małych kolumn przyzwoicie grających w rozsądnej cenie.
 

nagyc

New member
A o tym to szczerze powiedziawszy nie wiedziałem. Zazwyczaj w specyfikacji jest wzmianka o dlna bez podania szczegółów. Mam rozumieć, że amplituner będzie odtwarzał tylko i wyłącznie pliki audio czy to przez sieć czy przez USB.
Zastanawiam się jeszcze nad zastawem kolumn 5.0 KODA. Ciekaw jestem opinii na ich temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry