Zestaw kina domowego 5.1 - 2500-3000pln

schwarz

New member
Jak ktoś zalicza się do 3% inteligentnych ludzi w społeczeństwie i ma w planach jakiś zakup to doskonale zna ceny tego produktu. Jak zjawi się w MM i widzi, że cena jest zawyżona to nie kupuje i tyle w temacie.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Bo w MM tylko przy wyprzedażach a'la "taniej o VAT" (no, nie mogą napisać "ceny bez VATu", bo w detalu co by nie robić, to VAT trzeba państwu oddać) ceny zbliżają się do tych z innych sklepów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

scrabit

New member
na dniach finalizować będę zakup kina:
ONKYO TX-SR608 + JAMO S 608 HCS3
tylko zastanawiam się jeszcze nad BD... dostałem propozycję na zakup ONKYO BD-SP308 za około 800zł... czy ten odtwarzacz to dobry zakup czy może za tą cenę (lub tańszy) jest dostępny inny/lepszy?
budżet znacznie już przekroczyłem zatem proszę bez propozycji BD za 1500 :)
z czasem zestaw uzupełniony zostanie o Jamo sub 300 i zmiana TV na większy ;)
 

Bogu

New member
Harman?

Witam,
nie chciałabym zaśmiecać nowym wątkiem, a mam pytanie o kino do pomieszczenia ok. 20 m.kw. Mam TV Samsunga UE40C6000 i w większości oglądam TV w HD z Cyfry+ lub filmy z kompa (przez kabel lub WiFi). Przeważnie wybieram filmy, ale i też muzykę (rocka, pop, trance). Nie chciałabym jakoś super inwestować w ten sprzęt (max. 2500pln), ale chcę uzyskać przyzwoity dźwięk. Znalazłam sobie taki zestawik:
Harman Kardon AVR-139 DVD-16 TAGA TAV-606 + SW1000
allegro.pl/show_item.php?item=1517342955

Myślę nawet nad wypięciem albo wymianą DVD na BluRaya, ale to może z czasem, bo w sumie wcale nie korzystam ani z jednego ani z drugiego. Myślałam też nad poskładaniem takiego zestawy (bez DVD), ale widzę że cenowo chyba nie przebiję takiego kompletnego. Poproszę Was o wskazówki. A może wystarczający będzie jakiś plastik-fantastik marki Samsung?! Chociaż jak widziałam w Media Markt te wygibane kolumienki, to chyba szkoda kasy... Z góry dzięki za pomoc!
 
Do góry