Zestaw kina do 6000

iniz

New member
Cześć,

Na wstępie chciałbym się przywitać :)

Aktualnie jestem na etapie przygotowań do wykończenia mieszkania, w tym również wyboru sprzętu do rtv. Ekran i projektor mam już wybrany, przyszedł czas na audio. Zestawu będę używał głównie w kinie domowym, rzadziej ps3 oraz stereo. Wymiary pomieszczenia to 4,4 x 4,7m.
Punktem wyjścia w moich poszukiwaniach były gotowe zestawy:
ONKYO HT-S7705 oraz któryś z Harman'ów (myślałem o BDS880).

W jednym ze sklepów doradzano mi:
DENON AVR-X1100W (lub ewentualnie ONKYO TXNR636) + 2X KLIPSCH RB-51 ii + KLIPSCH C10 + 2X KLIPSCH R-1800-C (pojawił się pomysł zamontowania głośników tylnych w podwieszanym suficie) + PURE ACOUSTICS RB1150

Proszę o ocenę ww. zestawów oraz ewentualnie zaproponowanie alternatywnego zestawu w cenie do 6000 zł.

Dołączam wizualizacje salonu, w którym ma stanąć kupowany zestaw.
 

Attachments

  • salon 3.jpg
    salon 3.jpg
    477,4 KB · Wyś: 2541
  • salon 4.jpg
    salon 4.jpg
    468,1 KB · Wyś: 4311

iniz

New member
Jeżeli pytasz o "czarne prostokąty", to są to elementy oświetlenia ;-) Pomysł zakładał zamontowanie głośników w półce sufitu podwieszanego za narożnikiem.

Dodatkowo zapomniałem dodać, że w temacie kolumn wchodzą w grę tylko podstawkowe (kobieta zaprotestowała przeciwko podłogowym :-( ). Zależałoby mi również, żeby amplituner miał 2 wyjścia hdmi (telewizor + projektor).
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zaprowadź żonę do jakiegoś salonu i pokaż zestaw z podłogówkami, niech ona wybiera, może wtedy się przekona ;)
Jednym z tańszych amplitunerów z dwoma HDMI OUT będzie Pioneer 924...
 
Do góry