zestaw kina do 1600zł

velovet

New member
Witam. Mam zamiar zakupić kino domowe za max 1600zł rozmyślałem nad tym modelem samsung HT-D5530. Dobry zestaw czy polecacie inny??
 

mors111

Active member
Bez reklam
do kina i tylko do kina będzie to pewnie dobrym rozwiązaniem w tym budżecie , ale w 16m2 może też okazać się za słabe

do muzyki już słabo , bo bez pomocy subwoofera nie posłuchasz dobrego dźwięku a w stereo na dobrych kolumnach nie powinno sie go używać
 

mors111

Active member
Bez reklam
tylko i wyłącznie składane klocki "normalne" kolumny + sub oczywiście
ale w tym budżecie sie nie zmieścisz
na najniższe modele amplitunerów i kolumn musisz wydać ok. 2kzł i po czasie dokupić suba , jednak będzie warto tak zrobić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To przy tej wersji weź pod uwagę :
Harman AVR 156 + Jamo 506
Denon 1611 + Prismy 26
O dobre ceny pytaj Blackninja na PW.
 

velovet

New member
dobra kupię składaka,a mam małe pytanie jeszcze co do Samsunga, kumpel pytał o zestaw tylko do filmów i moje pytanie czy opłacałoby się kupić samsung ht-e5530?
 

marcinkoleksl

New member
jest kanciasty, niestety, cena ogranicza wszystko, zobacz w necie jeszcze panasoniki, graja moim zdaniem (tylko te wyższe modele) lepiej od samsunga. w tej cenie niestety nic nie zdziałasz. skoro dla kolegi, z kolegą do sklepu (mix, neonet, media, itp.) z jakimś filmem + paroma kawałkami i odsłuchać po 5 minut każdego. będziecie wiedzieli, czego szukacie.
a te 1000w jest super, niestety, zaglądasz na tylna ściankę takiego kina lub do instrukcji, a tam pobór mocy 40 lub 50W!
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
a te 1000w jest super, niestety, zaglądasz na tylna ściankę takiego kina lub do instrukcji, a tam pobór mocy 40 lub 50W!

aż tak nie przesadzają , one potrafią mieć nawet 130W ( na jakimś kiedyś widziałem ) :grin: czyli niewiele więcej co mój subwoofer ( też ma tylko 100W , ale daje radę w pokoju 30m2 )

zintegrowane kina są dosć fajne ale do małych pokoi ( 10-13m2 ) i jakoś tam zagrają w kinie oczywiście , ale trzęsienia ziemi nie zrobią bo mają subiki z max 13-16cm głośnikiem i basem nie zejdą za niski , a to czy napiszą że ma 200W czy 1.500W nie ma znaczenia ( i bardziej wiarygodne jest te 200W )
 
Do góry