Zestaw kina dmowego do max 2tyś

gary1985

New member
Wiec witam wszystkich.Na początku napisze że przeczytałem dużo wątków na tym forum i na nic nie mogę sie zdecydować.Może napisze czego oczekuje.Potrzebuje kina do pokoju max 25m.Kino będzie używane przeważnie do ps3 i filmów, do muzyki b.rzadko.Kino ma być 5.1 z przynajmniej z 1 wejściem hdmi ale lepiej będzie jak będą 2 lub 3 wejścia.Nie wiem czy inwestowac w kino składane bez suba(obawa przed małymi basami) a druga sprawa że potrzebuje w miarę smukłe głośniki najlepiej stojące.
Zasada odtwarzania kina będzie następująca-sygnał z kompa przez kabel hdmi będzie puszczony do tv i dźwięk ma iść przez kino.
Dlatego kupując gotowy zestaw nie potrzebnie place za odtwarzać.

Znajdzie się jakiś zestaw który po złożeniu będzie kosztował max 2k i z opcjami podanymi powyżej?Najbardziej mi zależy na dźwięku 5.1 w filmach.Nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem

Dzieki za odp..

Dodam że po przeglądnięciu złożyłem 2 zestawy:

Onkyo 308+Tannoy SFX 5.1 lub JBL SCS 178
Oraz
Onkyo 538+qq5000

Lub z gotowych:
Samsung HTD5550
Sony BTV-E870
 
Ostatnia edycja:

Jok3r

New member
Bez reklam
Bierz Onkyo 308 i Quadral Quintas 5000, bo 538 niczym się nie różni, tylko jedynie tym, że kosztuje 100 zł więcej.
 

gary1985

New member
A teraz mam jeszcze 3 pytania.Pierwsze czy nie będzie za mało basów bez suba?
i drugie.Do tv będzie podłączony kabel hdmi z komputera, i przez kompa chce puszczać filmy.I teraz tv chce podłączyć pod kino i tak oglądać filmy.Da rade zrobić coś takiego?I żeby było 5.0?

I pytanie trzecie może banalne ale chce wiedzieć.Dużo będę musiał dokopywać kabli?czy wszystko będzie w zestawie?Zależy to od sklepu czy producent określił ilość dołączonych kabli.(Oczywiście mowie o kablach do mojej konfiguracji)
 

gary1985

New member
A mam jeszcze jedno pytanie.

Da rade podłączyć kompa pod tv i amplituder onkyo 308 tak aby można było puścić film z kompa na tv i dźwięk leciał by przez kino domowe 5.0?

Nie wiem czy dobrze myślę ale wystarczy że podłącze kablem hdmi kartę graficzna z tv bo aktualnie tak mam i amplituder z tv?
 
Ostatnia edycja:
Do góry