Zestaw KD do 5500 zł

lgcasd

New member
Witam.
Planuje wyposażenie salonu w system kina domowego. Nie jestem audiofilem, poprostu oczekuje dobrego dzwieku do kina jak i muzyki. Dzięki temu forum wybralem wstępny zestaw i proszę o opinie, czy cos zmienic itp. :)

Zestaw kolumn: JBL Northridge Cine Pack
Amplituner: Onkyo TX-SR 605
Odtwarzacz DVD: Onkyo DV-SP 404 E

Najbardziej zielony jestem jeśli chodzi o amplituner - wybrałem ten model Onkyo ze względu na HDMI, dobre opinie i cenę ;) , odtwarzacz - Onkyo również ze względu HDMI, ale też divx z napisami, choć widziałem tańsze również z HDMI np. PHILIPS DVD DVP5960 dlatego proszę o opinie, alternatywy.

Pozdrawiam
 

fazer58

Member
Bez reklam
Witaj! Nie musisz sie obawiać o amplituner.Firma ONKYO,to wiodący producent urządzeń kina domowego(sam posiadam,dziś już archaiczny model TX-SV545,tej firmy z którego jestem bardzo zadowolony).W przypadku urządzeń grających,elektronika nie ma "aż" tak dużego wpływu na muzyke jak żle trafione kolumny!(nie mam na myśli podanych przez CiebieJBL)Dlatego, koniecznie musisz przed zakupem odsłuchać głośniki i to najlepiej we własnym pokoju!Moim zdaniem to jest podstawa.Pozdrawiam.
 

lgcasd

New member
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi :) Mam jeszcze jedno,, a wlasciwie dwa pytanka. Czy dvd onkyo 405 rozni sie od 404 tylko portem usb ?

Moze to nie miejsce na to pytanie, ale ciekawi mnie rowniez czy jest mozliwosc ogladania filmu z jedengo zrodla (np. dvd w salonie) w salonie wlasnie i w innym pokoju na drugim tv ?

Pozdrawiam;)
 

lgcasd

New member
No wlasnie:) Na jednym wolalbym HDMI a na drugim jakies chinche lub cos bo musialby byc to dosc dlugi kabel a HDMI kosztuje :) Jeżeli nie tak to jak byloby to mozliwe?
 
Do góry