zestaw KD do 2500 zł

pablos28

New member
Witam
jestem nowym użytkownikiem i chciałbym zeby mi fachowcy pomogli w zakresie doboru sprzętu do ogladania filmów i słuchania muzyki 50/50. Mam pokoj ok 23 m i szukam zestawu do 2500 zl( nie jest to wiele ale coz takie zycie ) . Nie jestem audiofilem, natomiast w pewnym sensie zalezy mi na czystości dzwieku, slucham raczej rocka, troche popu :p Zastanawialem sie nad dwiema markami amplituner DENON oraz PIONEER. Wiem ze sporo jest tu zwolennikow ONKYO ale jakos nie biore go pod uwage. Co do glośników nie mam pojęcia, zależy mi tez na jak najmniejszej wielkosci bo zagrace pokoj niestety.
Noobowskie te moje wypociny ale moze ktos mi doradzi .
z góry dziekuje
 

pablos28

New member
Glośniki nawet spox ale ONKYO mnie mniej interesuje , co myślicie o PIONEER VSX-520 + BDP-333 + WHARFEDALE VARDUS 250
 

pionier123

Member
do do tego pioniera 839pln (a może i taniej) +infinity beta hsc 1899pln=2738
przekraczają budżet ale masz małe i dobre głośniki
 

pablos28

New member
Dzieku wszystkim za porady a co myslicie jeszcze o Denonie AVR 1610 ( znajomy mi polecal ale znawca tematu chyba nie jest) i jaki ewentualnie zestaw głośników - Quintas 5000 -podobaja mi sie
ps. Cos mi sie wydaje ze koszt urośnie do 3K :/
 

blackbrother

New member
również bym sie przychylił do wypowiedzi killpita ten zestaw bedzie najlepszy.Co do propozycji Denona 1610 hmm..... pozostalbym przy pioneerze:)
 
Do góry