Zestaw KD DENON

Kudzi

New member
Otoz jest akurat promocja na taki zestawik
Denon DVD-1740, AVR-1306, Wharfedale Crystal CR-40, WH-2 Centre, WH-2 Surround, WH-208 Sub - cena 2599
Prosze o rady czy oplaca sie kupic czy moze w tej cenie dostanie sie jakis inny lepszy zestaw.

Pozdrawiam

Zestaw ma sluzyc do 70% Filmy 30% muza. Prosze o rady czy brac go czy raczej czekac na cos innego. Co prawda na KD mialem przeznaczone 2 tys. Ale ze tu jest sub no to jestem sklonny ten stawik wziasc, bo suba tak i tak chcialem z czasem dokupic wiec kasowo jednakowo by mi wyszlo.

Zapomnialem zapytac czy ten dvd obsluguje napisy z polska czcionka.
 
Ostatnia edycja:

mateoj

New member
ja kupiłem ten zestaw 2 tygodnie temu za 2100 tylko ze bez subwoofera i jestem bardzo zadowolony, suba chce dokupic w przyszłym miesiacu ale i tak w moim malym pomieszczeniu dobrze daje, a na filmach poprostu wymiata, minus jest taki ze dvd nie odtwarza napisów, ale zawsze mozna w divx wbudowac napisy w film i po problemie. Na razie ogladam tylko dvd zeby podelektowac sie dzwiekiem 5.1 ;)
 

Kudzi

New member
No to jednak zrezygnuje z tego zestawu bo nie chce mi sie bawic z kazdym divx zeby laczyc napisy po prostu brak czasu. Wiec poczekam na inna okazje. A moze Blackninja mi doradzi i poleci jakis zestaw.
 

adamuk

New member
mateoj, faktycznie nie czyta w ogóle napisów? A już przymierzałem się do tego zestawiku bo jeśli chodzi o dzwięk i porównania z yamaha'mi w podobnej cenie to korzystniej wypadał właśnie Denon z Wharfedale, no przynajmniej na moje uszy. A teraz... sam już nie wiem :confused:

I może coś takiego na dokładke jeśli chodzi o ten zestawik Denona - "Pliki, których rozszerzenie jest inne niż: ass, smi, srt, ssa, sub, txt, nie będą wyświetlanena liście SUBTITLE LIST"
W opcjach jest ustawione domyślnie SUBTITLE na OFF i musisz to włączyć
poza tym napisy muszą być w tym samym katalogu co film i mieć taką samą nazwę
U mnie działają bez problemu napisy txt
niestety te 3 litery z ogonakmi nie są poprawnie wyświetlane " Te literki to - ą, ś, ź.

Co myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kudzi

New member
No ja juz z tego zestawu zrezygnowalem. Wczoraj bylem w saturnie zeby posluchac sobie jakis zestawow :) Sluchalem Denon 1306 i Wharfedale
Yamaha + prism i kenwood + PURE ACOUSTICS 799
i powiem wam szczerze ze wlasnie ten ostatni mnie jakos zadziwil co prawda jak zobaczylem ampli z kenwood to jakos mnie to zrazilo ale glosniki fajnie wygladaly wiec postanowilem posluchac tego zestawui powiem tak PURE ACOUSTICS fajnie graly fajne byly syczki i sredni no na bas tak bardzo nieprzykladalem uwagio bo do basu to suuba kupie chcialem zeby mi zapuscil te glosniki z yamaha albo onkyo ale powiedzial ze takich zestawow nie ma i te glosniki tylko z kenwood i jeszcze cos tam pomarudzil. Dzis bylem w media i gosciu mi podlaczyl te PURE ACOUSTICS do onkyo 508 i nawet jeszcze lepiej zagraly :)
Czy ktos z was ma te glosniki albo cos o nich slyszal??
 
Ostatnia edycja:

yogs

New member
Witam.
Pozwolę sobie wskrzesić wątek.
Miał ktoś już do czynienia z tymi kolumnami: PURE ACOUSTICS 799?
Poproszę o jakieś info na ich temat, bo "na oko" wyglądają nieźle a jak jest "na ucho"?
Niestety nie mam możliwości osobiście obsłuchać.
 
Do góry