Zestaw głośników do WD TV Live Hub??

part1

New member
witam
jestem posiadaczem odtwarzacza WD TV Live Hub i poszukuję jakiegoś zestawu kina domowego lub zestawu głośników do niego
chodzi przede wszystkim o to aby filmy z dźwiękiem DTS ładnie grały
jestem zupełnym laikiem więc proszę o radę

sam biorę pod uwagę: Logitech Z-5500 podpięty kabelkiem optycznym do WD

czy spełni swoją funkcję czy lepiej jakiś zestaw kina domowego czy może złożyć amplituner + głośniki
ważne aby cena była ok 1000 zł
 

TurboDymo

New member
za 1.000zł nie złożysz zestawu z ampitunera i głośników choć ciut lepszych od Z-5500. Musialbyś szukać bazowych modeli z DVD plastyków od samsunga albo LG... wg mnie nie warto.
Jeśli nic nie możesz dołożyć to kupuj te z-5500! jak masz normalny pokój, a nie sale kongresową to będą spoko grały:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TurboDymo

New member
Nie mam takiego rozeznania jak niekórzy na tym forum, ale pokój masz raczej calkiem słuszny - większy od tzw. "średniej" i Z-5500 sprawdzą się w kinie domowym, natomiast do muzyki jakieś porządne, duże drewniane "klamoty" by się lepiej sprawdzily;)
z "plastyków" to HKTS60, ale tutaj "cena czyni różnice":)

w każdym razie różnice pomiędzy dźwiękiem z głośników LCD a zestawem Z-5500 i tak będziesz miał kolosalną, a oglądanie filmów będzie przyjemnością:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

part1

New member
zatem decyzja podjęta, Z5500 już zamówione
a i udało mi się wyrwać za 889 zł (chyba dobra cena)
dzięki za pomoc
 

TurboDymo

New member
Napisz potem jak wrażenia jak podłaczysz;) Z-5500 o tyle fajny, że głośniczki małe i ładnie je idzie gdzieś w pokoju wkomponować:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry