Zestaw glosnikow do 2500

inz

New member
Witam ostatnio udalo mi sie kupic promocyjnie denona avr-1910 tak wiec w przyszlym miesiacu czas pomyslec o jakims zestawie pod ten amplituner, chcailbym tylko aby glosniki dobrze odwzorowywaly rokowe brzmienia

zastanawiam sie nad :

1) Klipsch SYNERGY F1-C1-B2 Cherry gwarancja 3 lata EIC
2) KODA EX-588F + 566C/S + SW-1000
3) Zestaw: JAMO S 606 HCS 3 + sub200
4) M-audio Reference 75 Gwarancja 3 lata EIC
 

marecki6

New member
Bez reklam
mysle ze z tego towarzystwa powinienes wyrzucic glosniki KODA i Maudio natomiast dorzucic Dali Concept 6 .... co do muzyki to pytanie o jakich zespolach mowimy bo pojecia rocka jest dosc szerokie ... jamo beda mialy wiecej basu natomiast z opinii o Dali wynika ze sa raczej spokojniejsze ale o bardzie szczegolowym dzwieku ... o klipschach jest tez sporo dobrego napisane... krotko mowiac przydaloby sie wybrac na odsluch zeby okreslic swoje preferencje brzmieniowe
 

krisder

New member
Bez reklam
Witam ostatnio udalo mi sie kupic promocyjnie denona avr-1910 tak wiec w przyszlym miesiacu czas pomyslec o jakims zestawie pod ten amplituner, chcailbym tylko aby glosniki dobrze odwzorowywaly rokowe brzmienia

zastanawiam sie nad :

1) Klipsch SYNERGY F1-C1-B2 Cherry gwarancja 3 lata EIC
2) KODA EX-588F + 566C/S + SW-1000
3) Zestaw: JAMO S 606 HCS 3 + sub200
4) M-audio Reference 75 Gwarancja 3 lata EIC



Mogę polecić to co mam i znam ich brzmienie. Nie wiem niestety jak Klipsche zagrają z Denonem, który ponoć faworyzuje górne pasmo a z basami jest już gorzej. Kupując Klipscha (około 2000 pln) na suba nie pozostanie Ci zbyt wiele gotówki a w kinie to raczej konieczność. W muzyce ten zestaw z Onkyo radzi sobie bardzo dobrze ale czy z Denonem będzie podobnie, radził bym jednak posłuchać.
 

inz

New member
z tego co patrzylem do dali duzo drozszy jest ;/ ale w sumie tak sie zastanawiam jak to ma byc zestaw juz na lata to moze warto poczekac troszke i dolozyc tak zeby zmienic przedzial cenowy np 3000-4000 hm a jesli chodzi o rodzaj muzyki to na prawde rozna od polskich zespolow lady pank, lipali,coma do tych o troche mocniejszym graniu jak rammstein,korn,disturbed
 
Do góry