zestaw do PS3

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak, zabawa z Z5500 w takim pokoju i z TV ok. 42' ma sens. Jednak projektor i system 7.1 hmm... Raczej NIE. Chyba, ze jakis ampl. z dekoderem 7.1 do ktorego podlaczasz Z5500 plus 2 dodatkowe tylno-boczne glosniczki.
 

kamilus

New member
Do Masta_J - nie znam się na tym jeszcze tak jak bym chciał ale wydaje mi sie że chociażby SONY STR-DG720 potrafi odebrać sygnał audio z ps3 i przesłać do tv sygnał video a można go kupić taniej niż 1000 zeta.

Do blant - witaj w klubie mam taką sąsiadkę że jak puszcze AC DC -TNT to od szatanów mnie wyzywa ehhehe (ach te polskie osiedla) po prostu chciałem zainwestować w kino i wiadomo że chciałoby się posłuchać ścieżki dzwiekowej w jak najlepszej jakości ale skoro nie ma sie kasy jak lodu i pomieszczenia do budowy kina trzeba iść na kompromis więc dziki za rade.

Do drosophilia - to z 5500 mozna pod ampka podłączyć?

Dzięki wszystkim za udzielanie się w tym temacie dla mnie to ważne bo nie chce źle zainwestować ze wgledu na to że następna wymiana sprzętu może nastąpić dość późno i sorki za ewentualne błędy w tekście (jest rodzina jest impreza :grin:)
 
Do góry