zestaw do nieduzego pokoju

yahu

Member
witam
Po wakacjach bede robił zakupy..mam nadzieje ze u blackninja :-D i z jego dobrymi cenami....otóż...Chce kupić HK avr255 (chyba ze sa inne propozycje) i do tego zestaw głosników i tu sa drobne problemy.Pokój to 4,30 x 3,30 ,filmy 50 % reszta(50%) to w kolejnosci gry(ps3) i myzyka.
Chciałbym sie dowiedzic jakie macie propozycje zestawu ,tak aby dzwiek odtwarzany w nocy,wieczorem byl dobrze słyszalny.Myslalem o klipsch synergy SET F1+B2+C1 ale bardzo podobaja mi sie fronty F2.Na wszystko bede mogl przeznaczyc 4000 zł z malutkim 200 zł nad w razie potrzeby(temat i tak forsowany z żona ).Musza oczywiscie być "ładne" to taki delikatny wymóg mojej żony.
Prosze o jakies propozycje ...dziekuje z góry

ps.hk 260 a 255 jest jakaś konkretna roznica miedzy nimi?
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Brałbym 255 a co do głośników twoje wymagania sprostają F1/C1/B2 i przy tym bym pozostał F2 w twoim pomieszczeniu nie wiele zmienią.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wydaje mi się że dobrze przygotowałeś się i odrobiłeś lekcje.
AVR 255 i Klipsch F1 - to bardzo dobry zestaw dla Twoich potrzeb
 

yahu

Member
A co sądzicie o Dali concept 6,zestaw KEF c5,jamo C405 ? czy moze lepiej pozostac przy Klipsch F1? Czy w F! surrundy maja mozliwosc mocowania na scianie? czy sa do nich jakies podstawki/stópki/stojaczki?
 
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Zamiast C5 lepiej C7, ale F1 set sprosta Twoim wymaganiom. A jeśli chodzi o wygląd to o gustach się nie dyskutuje ;]. Mi osobiście seria F Klipscha się nie podoba, ale gra, a to jest najważniejsze ;]
Co do ampli nie warto przepłacać. 255 gra bardzo dobrze, ja nie narzekam (gra z c7)...

Pozdrawiam
 

krisder

New member
Bez reklam
A co sądzicie o Dali concept 6,zestaw KEF c5,jamo C405 ? czy moze lepiej pozostac przy Klipsch F1? Czy w F! surrundy maja mozliwosc mocowania na scianie? czy sa do nich jakies podstawki/stópki/stojaczki?


B2-Klipscha nie posiadają fabrycznych "wieszaków" ale można dokupić jakieś uniwersalne standy. Nie wiem czy miałeś tą "kolumienkę" w rękach i wiesz ile waży. To nie jest jak na surronda jakaś popierdółka, którą powiesisz na gwoździu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybierzesz co uważasz - ale Klipsch z Onkyo ma dynamikę która powoduje drżenie łydek. Jeśli masz wątpliwosci odsłuchaj.
 

yahu

Member
ok,jestem zdecydowany prawie na 100% na HK2255 i klipsch F1,C1,S1(jest taki w zestawach?).
"Prawie" ,bo chciałbym ,aby ktos jeszcze cos polecił w tej klasie cenowej jak i brzmieniu.W przypadku ampli hk255 to raczej pewniak a kolumny chciałbym miec jakąś alternatyw przy wyborze.
 
Do góry