zestaw do Infinity Classia C336,C225,C205,PSW8

Kkrriss

New member
witam, na forum nie znalazłem aby do tego zestawu ktoś szukał Ampli + BR. Pomieszczenie ma ok 26m2, Nastawiany jestem bardziej pod kątem kina niż muzyki. Zastanawiam sie nad kupnem TV LEC750 3d i dobrze by było aby zestaw oparty był na hdmi 1.4a
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zaraz będzie, jednak co do wcześniejszych wydań konstrukcji 23xx to basem nie grzeszy, a w dodatku jest trochę poluzowany.
 

killpit

New member
Raczej brałbym w ciemno Onkyo 807 dostał nagrodę w HI-FI Choise za najlepszy ampli do 5000zl. i faktycznie niezły z niego pogromca.
Denona odpuść sobie lepiej totalna porażka ewentualnie tak jak kolega tu radzi może H/K
 

Kkrriss

New member
a może jakaś Yamaha lub Marantz???, zauważyłem że na tym forum większość preferuje Onkyo i HK , czy to znaczy że reszta jest do d.. a dodam jeszcze ze poza ampli, chcę dokupić tej samej firmy (względy estetyczne) BR i jak oglądam modele onkyo to trochę wiekowy sprzęt przypominają - wizualnie oczywiście
 

armi

New member
Bez reklam
a może jakaś Yamaha lub Marantz???, zauważyłem że na tym forum większość preferuje Onkyo i HK , czy to znaczy że reszta jest do d.. a dodam jeszcze ze poza ampli, chcę dokupić tej samej firmy (względy estetyczne) BR i jak oglądam modele onkyo to trochę wiekowy sprzęt przypominają - wizualnie oczywiście

i wg mnie Onkyo odpada przez wygląd, ma dobre brzmienie, niezłe wyposażenie - tylko jak to wygląda :(

ale tak jak piszą koledzy to Ty kupujesz - dla mnie wyglądem /i brzmieniem/ H/K bije wszystkich na głowę - ale wygląd to kwestia gustu a brzmienie to kwestia ucha
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
denon_avr_2311ci.jpg

Denon 2311

Onkyo-TX-SR608.jpg

Onkyo 807


amplituner-wielokanalowy_6334.jpg

Harman AVR 255


730990832_640.jpg


Yamaha 1065

Marantz-NR1501.jpg

Marantz 1501

pioneer 1025

Powiem że ja nie widzę tu brzydkich modeli.
 
Ostatnia edycja:

Kkrriss

New member
pisząc " brzydszy" miałem na myśli nie amplitunery a odtwarzacze BR
Z tego całego zestawienia , optycznie dla mnie najładniejszy jest HK, wyglada najnowocześniej :)
 

mario1969

New member
nie polecę yamahy do I.classia c366 ( cena wyprzedażowa w MM niecałe 2800 para dzień bez vatu w pażdzierniku 2008),słuchałem ich z godzinę w połączeniu z yamahą model rx-v1400 w tym samy momencie porównałem magnaty na tym samym sprzecie one miały zadecydowanie lepszy wykop i były bardziej muzykalne, łykłem za śmieszną cenę 3100 para. Myślę wysoki HK powinien spasić ewentualnie apmli który mocno podbarwia.Wg mnie Yamaha jest zbyt kliniczna.;
 

Kkrriss

New member
troszkę poszukałem i zobaczyłem że lada dzień w sprzedaży będzie nowa kolekcja Marantza,
trzeba tylko jeszcze poczekać na opinie. Interesuje mnie jak będzie reprezentował się zestaw ampli i br 5005
 
Do góry