Zestaw do 4500 zł

tomasand

New member
Witam..nosze się z zamiarem kupna kina tak do 4500 zł. Początkowo myślałem o zestawie Sony ale nie znalazłem na forum opinii na temat tego zestawu. Co o nim myślicie?
ZESTAW SONY amplituner STR-DH800 + BLU-RAY S360 plus kolumny SONY SS-FCR6000, z subem SAW2500

Na forum dowiedziałem się, że zachwalany jest zestaw na bazie amplitunera Denon, ale szczerze powiem, że jestem w temacie zielony i prosiłbym o wskazania konkretnych modeli oraz kolumn z subem. Pokój ok 20 m2. Co można najlepszego za tę cenę kupić? Zdam się na Wasze opinie bo szczerze mówiąc nie mam czasu na odsłuch i latanie po sklepach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Harman AVR 260 + Dali Concept
Denon 2310 + JBL CinemaPACk
Pioneer 919 + Jamo 606
Onkyo 707 + Quadrall Quintas
 

tomasand

New member
Dzięki za odp.
Wydaję mi się ze ww. pozycje przekroczą 4500, a ja chciałem cały zestaw, włączając w to dvd lub blu-raya i suba.
Ostatecznie skłoniłbym się ku Jamo 608+Denon 2310 lub Pioneer 919 i jakiś odtwarzacz dvd, ale jak widzę po cenach to grubo ponad 5000 zł wychodzi.
A może ktoś miał do czynienia z tym zestawem SONY? Albo jakieś inne ciekawe propozycje?
 

tomasand

New member
Mam jeszcze takie pytanie co do tego amplitunera Pioneer 919, a mianowicie chodzi mi o ten brak skalowania. Tzn. nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jesli posiadałby takie skalowanie to obraz z dekodera "n-ki" po podłączeniu go pod apmli po hdmi byłby lepszy? Czy warto dopłacić w związku z tym do modelu 1019?
I jeszcze jedno; zdecydowałem się na zestaw jamo 606, ale moja obawa jest o ten tylny bass reflex, zatem czy mogą stać prawie dosunięte do ściany?
Czy może lepiej wybrać w związku z tym Quintas 700 lub Klipsch F2?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Skaler na pokładzie ma juz tuner nki i twój telewizor więc nie warto w niego inwestować dużo przy amplitunerze.
Jak już to lepiej zestaw Klipscha F2+C2+B2, możesz tez pomyśleć o S606HCS3 ale 10-15cm od ściany im się przyda. Teraz jak wybierasz już w takich kolumnach przyda się amplituner z mocniejszym zasilaczem: Onkyo, Harman.
 
Do góry