Zestaw do 4000zl ? A moze wiecej ?

Domenicus

New member
Hej,

dzieki za szybka odpowiedz. Klasa cenowa 3500 do 4000 maks.
Zostalbym przy HK AVR255 + jakies glosniki. Te Infinity wygladaja ciekawie.
Wrzuce jeszcze fote pokoju dzis weiczorem zeby bylo jasno widac jaka jest sytuacja.

pozdrawiam
 

Domenicus

New member
Zdjecia pokoju

Witam,
nie moge wrzucic jeszcze zdjec. Za malo wypowiedzi

Mysle ze te HCS beda w sam raz.

Blackninja - jaka cena takiego zestawu (AVR 255 + Infinity Beta HCS) u Ciebie w sklepie? I czy mozna ewentualnie na raty?

pozdro
 

Domenicus

New member
glosniki

Hej,

wiec ampli jestem w trakcie kupna w MM juz. Jednak nie maja mozliwosci sprowadzenia INFINITY beta HCS. Ogolnie z dostepnoscia nie jest za ciekawie, w media mieli z calych zestawow jeszcze JBL SCS 178 ale nie znam ich i nie wiem czy warto, pomijajc ze sa duzo wieksze i mialbym duzy problem z ich umiejscowieniem. O BETA HCS wyczytalem ze nie maja srodka i bardziej sa do muzyki niz do kina, nie jestem audiofilem ale glowne przeznaczenie to kino i konsola do gier. Wystarczy?

pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak kolumny do muzyki mogą nie mieć środka? Ktoś pisał banialuki :) RBC sprowadza HCS na nasze życzenie i mamy je na okrągło.
 

Domenicus

New member
Glosnik

Witam,

Cos mi sie pomylio ...JBL SCS 178 w cale nie sa duze. Jak porównanie BETA HCS vs. JBL SCS 178 ? Cena 2x wieksza za Bety, czy warto waszym zdaniem kupic Bety zamiast JBL ? Przepraszam ze tak mecze pytaniami ,ale to moj pierwszy zakup kina domowego wiec chce miec pewnosc ze w postanowionym budzecie (do 4000) kupuje najlepsze co mozliwe (ampli + 5.1) .

pozdrawiam
 
Do góry