Zestaw do 4000 zł.

black&white

New member
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś zestawu 5.1 . Na wstępie może napiszę do czego zestaw miałby być przeznaczony. Przede wszystkim do filmów Cyfra +,DVD, Blu Ray jak i gier (xbox360). Taki zestaw po prostu musi mieć tyle złącz by wszystkie sprzęty spokojnie podłączyć . Ogólnie chcę żeby to współgrało z następującymi sprzętami
*TV Sony 40W4000
*Xbox 360
*Laptop Sony Vaio seria FW ( będzie służył za odtwarzacz blu ray) jednak chciałbym obraz wyświetlać na tv.
*Dekoder HD Cyfra+ dsr 6201/91

Ewentualnie jezeli cena jest wystarczająca proszę też o osobną propozycje kina z odtwarzaczem blu ray.
Nie mam jakiś swoich typów bo po prostu się na tym nie znam, tak więc liczę na jakąś fachową pomoc i jakieś uzasadnienie dlaczego ten a nie inny zestaw. Od zestawu po prostu oczekuje by dobrze grał najlepiej jak to możliwe oczywiście za tą cenę. Oferty mogą być z allegro jak i ceneo. Jeżeli informacji jest za mało to uzupełnie o potrzebne dane.
 
Ostatnia edycja:

black&white

New member
Wydaje mi się, że te zestawy przekraczają 4 tys zł. Jedynie chyba druga propozycja zmieściła by się w tym przedziale. Chyba, że przeglądam oferty w złych miejscach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mat74

Well-known member
Bez reklam
blackninja - a gdybys koledze policzyl zamiast onkyo (najtansze) skalkulowal jakas yamahe z dekoderami (bedzie tansza niz onkyo) a roznice dozucil do kolumn ?- z czym by sie wtedy zmiescil w budzecie ?
 
Do góry