Zestaw do 2700zł?

panaceum

New member
Tak na marginesie, trochę wcześniej podpytywałem jakie głośniki wybrać do tego amplitunera Onkyo no i im bardziej drążyłem to dostawałem kolejne propozycje:

Na początku napisali mi tak:
"polecam zestawy z Jamo s 506 bądź s416."

Następnie jak zapytałem czy aby nie warto dopłacić do modelu S606 napisali:

"Po dokładanie analizie Pana przypadku doszedłem do następujących
wniosków. Dużo lepszym rozwiązaniem dla Pana kina domowego było by
użycie zestawu: Zestaw kolumn kina domowego JAMO C 405 HCS3
(C405+C400CEN+C401) lub nawet Zestaw kolumn kina domowego JAMO C 405 PDD (C405+C400CEN+C401+SUB250)
Jest wyczuwalna różnica pomiędzy proponowanymi przez Pana zestawami a
powyższymi. Głośniki zaproponowane będą miały dużo lepszą scenę. Zarówno tony niskie, średnie jaki wysokie będą lepiej przetwarzane przez w/w zestawy."

No i teraz jest kolejna propozycja............powoli się gubię co wybrać ale kolejne propozycje są coraz droższe :)))
 

arekw31

New member
blackninja napisał:
Jest ale może nie z 417 :) bo jest za słaby do S606. Oglądałeś kino, które Ci podałem?
Hte 506/406 Klipsch F1/c1/b2

Kupiłem ten zestawik.
Nie bardzo wiem jak podłączyć frontowe głośniki.Mają one opcję bi-amp i nie wiem czy lepiej podłączyć je tylko jako fronty czy też jako bi-amp?
Pozdrawiam
 

Kub3czek

New member
Koszystając z okazji chciałem spytać o zestaw pioneera DCS-580 . Czy to dobry wybór do 2000 zł? I czy bezproblemowo odtwarza napisy.
Mam też problem z miejscem gdzie zestaw ma być ulokwowany. Tutaj macie obrazek ;>


i461.photobucket.com/albums/qq333/Kub3czek/parter.jpg

(sry za jakość :D). Czy jest w ogóle jest sens kupować tutaj 5.1? Nie lepiej 2.1 i glośniki koło TV? Proszę o jakąś rade.
 
Do góry