zestaw do 1000 pod ps3

josephik

New member
ludzie ogarnijcie się szczególnie ty josephik - parę stówek?DRUGIE TYLE DZIECIAKU - jak liczyć nie umiesz wróć do podstawówki

dzieciakiem to byłem dawno temu i opanuj emocje
to jest propozycja a nie nakaz i nie chce używać w stosunku do Ciebie brzydkich słów
a liczyć to Ty nie umiesz bo 1200 x2 to 2400
a zestaw który opisałem ( rzeczywiście nie najlepszy ale lepszy od Logitecha - kolumny również będzie mógł spokojnie sprzedać bo ludzi chcących kupić coś nieco lepszego za małe pieniądze jest sporo) w sklepie bodajże rtvmax z łodzi jest za 1717zł (można odebrać osobiście) czyli 500 zł wiecej niz podany budżet a nie drugie tyle
jeżeli nie ma tyle gotówki to warto zastanowić się nad ratami: 12x ok. 160 zł
a bardzo możliwe ze kiki czy blackninja może zaproponować niższe ceny i może też na raty
i pisze jeszcze raz to jest propozycja i zastanów się następnym razem zanim kogoś obrazisz

edit:
co do Logitechów to przed wyborem swojego zestawu słyszałem u znajomego z-5450 i podobało mi się
ale teraz mam porównanie ze swoim i w życiu nie wziąłbym tych zetek
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
ja również czekam na opinię pytającego....

kolego mataman - ten sub to syf - muli a nie gra choć akurat taki zamuł do filmów może być - pod względem odtwarzania muzyki nawet do pięt nie dorasta dynamicznemu i wydajniejszemu subowi z logitecha...nawet tak nisko zejść nie potrafi
co do kolumn no to poleciałeś po bandzie - gówno gówno i jeszcze raz gówno - aż wstyd wogóle to pokazywać - cena odzwierciedla jakość

ja koledze nie chciałem wciskać gówna jak ty

jedynie ampli ci się udało znaleźć na poziomie

widac że na siłe chcesz udowodnić że taki sprzęt będzie lepszy byleby wyszło na twoje - nie chce mi się kłócić
niestety nie szanujesz czyiś pieniędzy jak widać
 
Ostatnia edycja:

kpmkat

New member

Luvczenko

New member
Harman Kardon HKTS11 BQ 5.1 Lautsprecher-System schwarz (aukcja 280575333713) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!

plus wspomniane onkyo i z5500 moze sie schowac. Budzet w tym momecie przekracza koszt Z5500 o ponad polowe. Jednak jak dla mnie warto doplacic, jesli nie ma $$ to bedzie obojetne co wezmie bo i tak bedze to gralo slabo.

W zasadzie jesli autor nie mial stycznosci ze sprzetem ze sredniej polki to moze to w blogiej nieswiadomosci przeboleje.


dolicz przesyłke z niemiec (ciekawe czy ma gwarancje ?) + ampli i ciekawe czy sie zmiesci w 1200 pln ?
 

marecki6

New member
Bez reklam
sprawa jest dosc prosta - moze wydac maks tysiaka to niech kupuje logitechy a jak moze poczekac i dolozyc to niech uskrobie okolo 2tys. i kupi quadral quintas 500 i do tego onkyo 308 albo pioneera 520 i bedzie mial zacznie konkretniejszy sprzet i do tego przyszlosciowy bo z obsluga 3D itd.
 

mataman

New member
Bez reklam
ja również czekam na opinię pytającego....

kolego mataman - ten sub to syf - muli a nie gra choć akurat taki zamuł do filmów może być - pod względem odtwarzania muzyki nawet do pięt nie dorasta dynamicznemu i wydajniejszemu subowi z logitecha...nawet tak nisko zejść nie potrafi
co do kolumn no to poleciałeś po bandzie - gówno gówno i jeszcze raz gówno - aż wstyd wogóle to pokazywać - cena odzwierciedla jakość

ja koledze nie chciałem wciskać gówna jak ty

jedynie ampli ci się udało znaleźć na poziomie

widac że na siłe chcesz udowodnić że taki sprzęt będzie lepszy byleby wyszło na twoje - nie chce mi się kłócić
niestety nie szanujesz czyiś pieniędzy jak widać




Nic nie musze udowadniać bo to poprostu fakt. Ale taki szpec jak ty nigdy tego nie zrozumie. Nie pierwszy raz na tym forum udowadniasz jak mało wiesz nt sprzętu i twoja wiedza jest czysto teoretyczna. Tyle z mojej strony
 

pkomp

New member
ty za to zgrywasz wszechwiedzącego i co z tego?gdzie udowadniam?zacytuj może a nie bredzisz

wciskasz jakiś najtańszy syf od kody i udajesz że to super sprzęt - zejdź na ziemię - jak kolega ma mało kasy to tym bardziej dziadostwa się nie poleca bo tylko wyrzuci kasę w błoto

naucz się szanować czyjeś pieniądze

a o moją wiedzę się nie martw - martw się o swoją i jeszcze sobie dwie gwiazdki na pagony doczep to będziesz dumniejszy niż paw
żałosne
 

alexisonfire

New member
dokładnie marecki i tu nie ma nad czym kombinować tylko zagrać tak żeby jak najmniej na tym stracić
a jak oszczędzamy to:
Z5450 Thx Wireless (1268759911) - Aukcje internetowe Allegro

:)
i reszta do skarbonki na wypasa

Czy te z5450 też podłącza się bezpośrednio do tv i ma się dźwięk 5.1 tak jak Z5500 bez dodatkowego amplitunera? jeśli tak to dzięki za namiary bo planuję coś takiego typu kupić. A może są jeszcze jakieś alternatywy do 1000zł?
 

pkomp

New member
tak - podobnie jak starszy brat posiadają wejścia cyfrowe(bodajże coaxial i optical) - dekodują DD i DTS
sprawdź czy twój tv jest w stanie wsyłać po wyjściu optycznym 5.1 - DD pewnie tak ale sprawdź DTS bo inaczej część filmów (tych z DTS) nie będzie miała dźwięku

inne alternatywy - tak kino domowe zintegrowane z odtwarzaczem DVD czy BD
 

alexisonfire

New member
Znalazłem jeszcze Głośniki JBL ESC333 - AudioVideo. Czy do nich też nie potrzebóję amplitunera? Znalazłem je tylko w jednym sklepie, czy coś z nimi nie tak, że nie są popularne jak Logitechy? I jeszcze czy taka cena 999zł jest ok? bo jest w tym sklepie opcja negocjacji co do ceny a nie mam porównania do innych sklepów.
 
Do góry