zestaw do 1000-1200z

maxuell

New member
Witam

Od kilku dni głowię się nad doborem zestawu audio.
Jako że mój budżet jest mocno ograniczony mam spory problem. Poszukuję zestawu łączącego w sobie w miarę możliwości optymalne brzmienie głównie do filmów, okazjonalnie konsoli oraz przyjemny lecz nie zagłuszający całe pasmo bas.

Budżet 1000-1300zł, zalezy mi na bezproblemowym sparowaniu Dekodera telewizyjnego oraz PS4.
Model TV: Philips 47PFK7109
Wymiary pokoju: około 20 metrów kwadratowych

Sporo czytałem dużo osób poleca rozwiązanie w postaci Soundbarów - i nie powiem rozwiązanie z ograniczonym okablowaniem jest interesujące szczególnie że zestaw będzie ulokowany tylko na jednej ścianie gdyż nie mam możliwości ulokowania go przestrzennie na różnych częściach pokoju.
Druga sprawa nie mam jak ukryć okablowania co jest kolejnym punktem na plus Soundbarów.
Tu moją uwagę przykuł sprzęt:
JBL SB 350
LG NB4540

Zaznaczam zestaw głównie do filmów, sporadycznie gier muzyka rzadko.

Prośba o pomoc ew. wskazanie alternatyw bede niezmiernie Wam wdzięczny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Akurat dobry pomysł co do jakości JBL SB350.
Napisz do Blackninja dostaniesz specjalną ofertę.
 

tk_aug

New member
moje wymagania sa podobne tylko ze pokoj mam ok 12m2, myslalem nad zestawem Philips HTL5140B ktos moze polecic, bo widzialem pare dobrych opinii, a ze mam taki sam tv (pfk7109) to pomyslaem zeby i soundbar byl z tej samej firmy
 

lobos

New member
Bez reklam
Przy takim małym budżecie również celował bym w soundbara.
Ewentualnie dwa monitory+używany wzmacniacz.
 

tk_aug

New member
a moze polecacie cos innego? jakis soundbar godny uwagi do malego pokoju, fajnie tez by bylo gdyby dzialal na jednym pilocie
 
Do góry