Zestaw "dizajnerski"

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem 2809 i BD35. Chciałbym w najbliższej przyszłości wymienić również mój zestaw głośników. Chodzi mi po głowie zestaw, który by nieźle wyglądał (rzecz oczywiście względna) a i przy tym dał pełną satysfakcję z odsłuchu przy napędzeniu 2809 i 35. Mam na myśli głośniki smukłe, czarne-połysk, coś w stylu B&W XT bądź PARADIGM MILLENIA jednak aby cenowo nie był tak zabójczy jak te zestawy, powiedzmy tak do 10tys. za zestaw 5.1 Czy zetknęliście się z takimi zestawami, co można polecić?? Dodam jeszcze, że najlepiej aby wszystkie 4 głośniki były jednakowe.
Dzięki za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

tomiga

New member
JBL Cinema Sound System 1500 - cena ok 5k.
Recenzje:
soundandvisionmag.com/speakers/1701/jbl-cinema-sound-speaker-system.html

hometheatermag.com/floorloudspeakers/706jbl/index.html
 
Ostatnia edycja:

DeeBass

New member
Bez reklam
Dzięki za info. Wyglądają smakowicie. Czy można określić ich brzmienie, typowe JBL czy jednak inaczej i jak to teoretycznie zabrzmi z 2809?? :confused:
W necie można znaleźć wiele zestawów denona z jbl. Są to głownie zestawy z serią ES czyli nienajgorsze połączenie?? :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Połączenie ok, satelity oczywiście burzącego ściany basu nie przenoszą ale od tego jest spory subwooer, który już z nim dobrze sobie radzi.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Jeszcze jedno pytanko: te głośniki są czarne od frontu i srebrne na bokach czy występuje również wersja cała czarna??
 
Do góry