Zestaw: ampli + kolumny do 5k

dzakk

New member
Witam,
poszukuję zestawu dla brata amplituner + kolumny (na razie 2 podłogowe, później w domyśle 5.1) do oglądania głownie TV (w tej chwili cyfrowy UPC, w niedalekiej przyszłości planuje zakup odtwarzacza BD). Przyszłościowo myśli też o słuchaniu muzyki z komputera przez sieć, ale priorytetem jest stopniowe zbudowanie fajnego kina domowego (80% kino, 20% muzyka).
Jego TV to PANASONIC TX-P50VT30E, pokój 20m2, mało mebli :twisted:

Podobają mi się MA BX6, ale nie wiem, który ampli by do nich pasował :niewiem: A może macie jakieś inne propozycje? ;-) Sam jestem posiadaczem Onkyo NR807 + zestawu BR6 + BR2 + BXW10 i jestem z tego zestawu zadowolony, ale niekoniecznie chce pchać to samo bratu, bo moje odczucia mogą być subiektywne 8)
 

dzakk

New member
A który z powyższych ma najlepszy skaler ? Osobiscie mam jakąś awersje do HK wiec waham się pomiędzy 609 a 2311 :)
Wiem że Onkyo obsługuje format flac podany na usb, a jak z Denonem w tej kwesti ?
 

ndo

New member
Harman ma Faroudje Denon ABT a Onkyo Mervell Qudeo. glosniki w zaleznosci od upodoban dzwiekowych warto zwrocic uwage na Monitor Audio, Tannoy, Heco, Magnat, klipsch
 
Do góry