Zestaw 5.1 na 35m2

artech

New member
Witam
Prosze o pomoc w dobraniu zestawu kina domowego 5.1 do wysokiego pomieszczenia o pow. 35m2 (5x7m, wysokosc w szczycie 6m).
Poszukuje czegos uniwersalnego tzn. glownie do filmow, ale czasami tez chcialbym odtworzyc jakis koncert i zeby nie bylo rozczarowania przy muzyce typu Metallica czy Rammstein.
Pozdrawiam
aRTECH
 

tacim

New member
no blackninja ma racje kasa to podstawa ja mam słaba wole i czytając rady forum co tydzień dodawałem kafla do granicznej kwoty hehe. Ale w jednym jest racja czasem warto troszke wiecej zapłacić powodzenia w poszukiwaniach :)
 

artech

New member
W moich wyobrazeniach kwota 4-5 tys. powinna byc wystarczajaca, ale jesli mialo by sie okazac ze jak doloze tysiaka to bedzie duuuuuzo lepiej to tez przelkne.
 

artech

New member
Pytanie dodatkowe:
Jaka jest roznica w jakosci DVD i BR pomiedzy PS3 a polecanym Onkyo.
PS3 juz mam i rozumiem ze sygnal do amplitunera jest wysylany w postaci cyfrowej wiec czyba nie powinno byc utraty jakosci.
Prosze o wyjasnienie.
 

artech

New member
Skoro PS3 rade to zostaje mi troche budzetu,
chyba wybiore
TX-SR608B+F3+C2+B2,
z tego co czytalem to F3 maja na tyle mocny bas ze sub moze okazac sie zbedny, szczegolnie przy muzyce ale prosze o podpowiedz w tym temacie, zreszta suba zawsze moge dokupic jak odslucham sprzet tak wiec prosze o info czy brac ten zestaw co napisalem czy moze jednak jakas inna konfiguracja
 

artech

New member
OK, wezme SUB10 ale rozumiem ze ten komplet TX-SR608B+F3+C2+B2 bedzie OK, tak?
Czy moze lepiej zostac przy F2 i lepszy ampli, jesli jednak F3 to czy TX-SR608B bedzie wystarczajacy?
 

killpit

New member
Uważam że spokojnie możesz brać 608+F3/C2/B2 kwestia ceny jaka? ale pożniej do nich to sub 12
Natomiast możesz też wziąć 608 F2/C2/B2 +sub10 i bez problemu wystarczą.Różnica w brzmieniu na korzyść F3 przynajmniej dla mnie.Zależy w ilu % będziesz słuchał muzy a w ilu kina.Pogadaj z Blackiem on może zrobi dobrą cenkę :shock:
Pamiętaj abyś miał pełne gw. 3 i 5lat EiC
Uważaj na przemytników:bober:
 
Do góry