Zestaw 5.1 do 3,5tyś. pod ONKYO

jeanaxel

New member
Witam! Jaki polecacie zestaw kolumn 5.1 do maksymalnej ceny 3,5 tyś.?????
Zestaw:
- do pokoju 20m2
-amplituner raczej będzie z ONKYO (chyba że macie zdecydowanie lepszą opcje w podobnych cenach) ale co do serii też mam dylemat między TX-SR 508,578,608 i 607 możecie też doradzić?chce jak najmniej wydać na amplituner a mieć jak najlepiej dopasowany do zestawu kolumn?
- zestaw do kina i muzyki 50/50 (muzyka klubowa, techno, dance)
-sub nie musi być z tej samej firmy co zestaw 5.0 kolumn
 

jeanaxel

New member
Na klipsch starczy ale z frontami F1 ...czy zetsaw 5.1 z frontami Klipsch F1 lepiej zagra niż dali concept lub JBL cinepack seria E ?
 

jeanaxel

New member
kolor czarny ale nadal mam dylemat czy lepiej zagrają klipsch z frontami F1 set czy dali concept 6?i jaki do tego amplituner...zastanawiam się czy onkyo sr tx 508 to dobry wybór fo tych kolumn i ma juz hdmi 1.4 - jest w miare przyszłościowy...ale wcześniej jak nie było tych modeli miałem upatrzony model 607...a 608 jest za drogi jak na razie
 

marwac

Member
pomysl o 608 i kefach KEF C7/C3/C6LCR/C4 troche drozej, ale warto, mysle ze blackninja da Ci niezla cene
 

jeanaxel

New member
może do tej muzyki co słucham(dance,techno, klubowa) lepszym rozwiązaniem będzie JBL Cinepack 5.1 seria E głośników cena za zestaw ok 3400.....do tego amplituner onkyo 607.......czy lepiej wypadnie dali?bo w jamo jakoś nie wierzę ........poza tym głośniki frontowe będą stały blisko ściany a JAMO mają z boku dodatkowy głośnik wiec raczej odpadaja...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tak jak piszesz cinepack i 607, przez rodzaj muzyki i przedni bassreflex. Pisz na PW, teraz w fajnej cenie sa polskie TX-SR607.
 

killpit

New member
Co do ampli to potwierdzę ale z głośnikami to bym rozpatrywał JBL E lub Klipsch F1 z dobrym subem Klipscha SUB10
 
Do góry