ZAWIESZAJĄCY SIĘ PILOT W LCD SHARP MODEL LC-26P50E

mariusz20020

New member
WYKONAŁEM DZISIAJ TELEFON DO SERWISU SHARP-A I PAN Z KTÓRYM ROZMAWIAŁEM POWIEDZIAŁ, ŻE WYMIENIĄ NAJPRAWDOPODOBNIEJ ŚWIETLÓWKĘ + JAKIS ELEMENT KTÓRY POWODOWAŁ WIESZANIE PILOTA KIEDY BYŁA PODŁĄCZONA TV SAT PRZEZ EURO ZŁĄCZE I POWINNO BYĆ OK. DZIS WYSYŁAM TV DO WARSZAWY JAK WRÓCI NAPISZE CO DALEJ. MAM NADZIEJE ZE BĘDZIE OK. :!:
 

ela

New member
Jestem ciekawa jak długo będzie trwała taka naprawa ?

czym wysłałeś telewizor ? czy płaci się za przesyłkę ?

Pozdrawiam
 

simont

New member
Witam
Pragnę wszystkich przestrzec przed "kompetencją i profesjonalizmem" serwisu Sharpa. Ja jak wczesniej pisałem miałem problem także z pilotem i oddałem lcd do serwisu (wedle jego życzenia ich kurierem 04.11.2005 roku). Po wielu telefonach otrzymałem 24.11.2005 listem orzeczenie techniczne (GDZIE 14 DNI???) w którym cytuje: "wymiana telewizora na nowy model, lub anulowanie sprzedaży, zwrot gotówki klientowi i rozliczenie się sprzedawcy z dostawcą telewizora".
Jak się łatwo domyśleć do dzisiejszego dnia nie mam ani kasy ani telewizora. Denerwuje mnie ciągłe zwalanie winy sklepu na serwis i wzajemnie, oraz żadanie przez serwisu orginału mojego orzeczenia technicznego, kłamstwo Pana Gortatewicza że serwis wysłał podobne orzeczenie do sklepu.
Także dziwi mnie data przyjęcia do naprawy lcd - 09-11-2005. Wg mnie powinna być data odbioru przez kuriera, co dziwne 08-11-2005 telefonicznie potwierdziłem dotarcie lcd do serwisu :(

Z mojej strony pragnę stwierdzić, że sklep też nie jest bez winy. ŁATWO SPRZEDAĆ TRUDNIEJ JUŻ ZAJMOWAĆ SIĘ REKLAMACJAMI.
 

ela

New member
Mam podobny problem i widze, ze coraz bardziej to wszystko zaczyna isc w zlym kierunku, zobaczymy co bedzie dalej, jezeli mnie potraktuja podobnie no to maja problem

Pozdrawiam
 
Do góry