Zapytaj prezesa Sojkę... chcesz zadać pytanie szefowi ITI?

bluray

Banned
Taka sugestia:
[1] Zanim wymyślicie pytanie to zadajcie je sobie (że niby to jesteście Sojką).
[2] wyeliminujcie pytania z serii:
- zróbta coś, żeby można była tę Pana firmę okraśc i w ten sposób znacząco obniżyc przychody ( czytaj : moduły CI, dyski EXternalne itp.),
- zróbta coś, żeby aktorzy grali i tańczyli lepiej,
- zróbta coś, żeby niezależni od "n" zwiększyli birate i tym samym polepszyli jakośc nadawania tym samym zwiększając istotnie koszty dzialalności bez zwiększenia przychodów.

Przy okazji dodam trzy pytania:
1. Czy są prowadzone prace nad wprowadzeniem odrębnego pakietu HD w najlepszej jakości.
Oczywiście za dużą odpłatnością od abonentów.

Tytam bo mam w W-wie TV Cable ASTER i SD od "N" w ogóle mnie nie interesuje.
Na "N" oglądam tylko HD i narzekam na małą ilośc i mierną jakośc.
Jestem gotowy zapłacic za taki pakiek nawet 100 zeta miesięcznie.

A więc reasumując:

2. Czy klient oczekujący (za dodatkową odpłatnością - nawet 100 zł drożej miesięcznia ) lepiej i więcej n-HD jest w polu widzenia pana Prezesa Sojki i jego sztabu jego doradców ?

I pytanko niejako wielce przyjazne:
3. Dlaczego ludzie odpowiedzialni za strategię n-marketingową ukrywają przed narodem, że programy SD nadawane w mpeg4 są znacząco lepszej jakości niż te same nadawane w mpeg2 przez PC i C+ ?
Zwracam uwagę, że w/w platformy dekoderów a co za tym idzie formatu kodowania już nie mogą zmianic (wymiana 2 mln dekoderów w grę nie wchodzi).

Ogólnie Ar2:
pozdrów od HD fanów prezesa bo jego dokonania są wielkie.
Ale zaspac nie wolno.
 
Ostatnia edycja:

amstrad

New member
Jeśli mam taką możliwość to proszę o odpowiedź:

Czy n'ka zrobi jakieś "realne" kroki poza obiecaniem że się stara w celu poprawy dramatycznej jakośći orazu na sportklubach i kanałów które wejdą a ich jakość jest równie dobra - filmbox,nonstop kino.

Trzeba powiedzieć mu że ludzie nie chcą ilości ale jakość.
 

Kalinka

New member
1. Do czego mają służyć przyciski na pilocie:APP i gwiazdka?
2. Co będzie z aktualizacjami? Ostatnio została wypuszczona pod koniec grudnia i od tego czasu nic się nie dzieje.
3. Czy będzie coś nowego w ramówce nSportu?

Przy okazji-pozdrawiam Pana Sojkę!
 

Rejtan

New member
zibi61 napisał:
Czy jest szansa, że będzie możliwość wybierania rozdzielczości z pilota (przycisk RES)?

Prezes już odpowiedział - nie, ponieważ ktoś mógłby sobie przez przypadek przełączyć i nie wiedzieć, co się stało.
 

secmal

New member
A to moje takie bardziej ogólne pytanie. :)

Plaforma "n" wprowadza nowe znaczenie dla pojęć takich jak "kanał premium" czy "premiera".
Spowodowało to wiele negatywnych opinii, szczególnie osób korzystających z zachodnich platform cyfrowych, gdzie premiera oznacza filmy premierowe, a kanał premium oznacza dla przykładu tematyczny kanał filmowy z reguły nie przerywany reklamami - bo jest płatny.
Przykładem, jak sądzę, nieporozumienia jest VOD i wyjaśnienia podawane przez Państwa infolinię jakoby filmy premierowe są premierami na VOD, a nie premierami filmowymi na platformie cyfrowej.
Ta sytuacja Wprowadza w błąd prawie każdego decydującego się na tą usługę (wypowiedzi z forów inernetowych).

Prosze o telegraficzną wypowiedź i wyjaśnienie czy nadinterpretacja przykładowych sformułowań przez platformę "n" może wprowadzić w błąd wg Pana prywatnej oceny i czy jest celowa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Na pierwszym spotkaniu , które inaugurowało otwarcie platformy -przedstawiciel wrocławskiej firmy produkującej tunery w obecności zaproszonych gości - zapewniał ze firma o wielu lat produkuje takie urządzenia w milionach egzemlarzy na cały świat.
Jak to jest możliwe że tylko u nas w kraju są problemy ?
 

arsenal

Moderator
VIP
A kto KiKi powiedział, że tylko u nas są problemy z dekoderami ADB5800, do których należy nBox? Wszędzie gdzie te dekodery rozdają kablówki czy platformy sa problemy, zwłaszcza z dźwiękiem po HDMI i rzadziej z obrazem po tym złączu. Poszperałem trochę po platformach m.in. w Belgi, Włoszech czy Izraelu i jest tak samo. Dało ADB dupy. Nie ma co tego ukrywać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to jeszcze gorzej , bo jeśli przedstawiciel podczas prezentacji wiedział o takich sprawach - to brak słów jak tak można mieszać . Jeszcze gorzej że wprowadził prezesa Sójkę w błąd. Tym bardziej zostawiam moje pytanie.
pozdrawiam
 

Mesiash

New member
Podobno była możliwość porozmawiać z prezesem po konferencji...
Czy naszemu adminowi udało się zadać jakieś ciekawe pytania?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Za ok godzinkę powinien pojawić się film z "obstrzałem" Pana Sojki
 
Do góry