zaproszenie na polishtracker.org

Liptonosz

New member
Bez reklam
Jeżeli ktoś ma wolne zapro na polishtracker bardzo proszę, jakiś czas temu miałem tam świetne konto z dobrym ratio i gwiazdkami lecz przez wyjazd za granicę musiałem z niego zrezygnować. Z góry dziękuję.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie musiales rezygnowac, tzn co to znaczy ze musiales oddac sprzedac, jak oddales to odbierz, bo wiesz zagranica wyjazd moze tydz moze miesiac, ale w opcjach masz mozliwosc zablokowania do paru miesiecy
 

toXicx

New member
zaproszenia

Witam wszystkich szanownych użytkowników mam pewną ofertę umożliwię korzystanie z konta na HeavenTracker.org lub BtGigs.org w zamian za seedowanie tzn Ratio poniewarz mam dość słaby internet i nie daje rady tyle wyseedować ilość upniętych danych do ustalenia. Osoba która się na to zgodzi otrzyma od mnie zaproszenie ponieważ są one rozdawane okazyjnie tzn. np. na dzień dziecka. Zaproszenie wyśle jak tylko będe je miał po tym jak chętna osoba wyseeduje tą ilość danych na którą się umówiliśmy.

Pozdrawiam i zachęcam.

P.S. niestety nie mam za bardzo czasu żeby tu zaglądać kontakt GG: 6117961 lub mail cdp12345@gmail.com ale tam rzadziej zaglądam i proszę napisać że jesteście z tego forum.
 

moneda

New member
Proszę o zaproszenie na PT i/lub na HT.

Witam.Poproszę o zaproszenie na PT i/lub na HT.Dobrze seeduje...na PT mialem przez dlugi czas range Power User...usuniety przez glupote-niedozwolony klient...pozdrawiam... moneda e-mail: moneda@poczta.onet.pl
 

k4cz1

New member
Poszukuje zaproszenie na Polishtracker.org, bądź inną dobrą strone z torrentami !! Będę wdzieczny za każdą pomoc !! Potrzebna mi pomoce inżynierskie !! Od razu mówie ze cały czas udostępniam pliki, praktycznie na okrągło !! Mój mail to skk1@o2.pl Z góry dzieki !!
 

DaKus

New member
Witam serdecznie,

potrzebuję zaproszenie na polishtracker.org
Posiadam już konto na btgigsie od 2006 roku, jestem tam pod nickiem david150

Będę wdzięczny za przysługę
dakuso@o2.pl
 

griszka

New member
zaproszenie

witam wszystkich poszukuje zaproszenia na polishtracker.org lub na torrentleech.org z gor byl bym wdzieczny jestem w stanie odkupic na ktora z tych stron moje GG 1271868 lub meil. robaskoz@o2.pl jeszcze raz dziekuje.
 

nice_boy84

New member
Mam gorącą prośbę do użytkowników Polishtracker o zaproszenie. Dorobiłem się wkońcu jakiegoś bożego łącza (10Mb Chello) i mam nadzieje coś niecoś pościągać oraz oczywiście powysyłać ile tylko będę wstanie. Bardzo ładnie proszę o to zaproszenie, najlepiej na tego maila - robert84b@gmail.com.
Z góry bardzo dziekuje!!!
 
Do góry