Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

martig

New member
Witam
prosil bym o zaproszenie na HDbits.org.

Oto moje osiagniecia na innej stronie:

20080106231943xa6.jpg



martigpl@gmail.com
 

martig

New member
Fanek napisał:
nie ma zapów na hdbits i nie bedzie, bo rejestracja dla naszego kraju została wyłaczona.


W takim razie maja propozycja dla osob posiadajacych juz konto na HDbits. Propozycja numer:

1) Poponuje oplate (abonament) miesieczny za udostepnienie konta. Wygladalo by to w ten sposob ze ja zasysam i place a Ty utrzymujesz ratio. W tej chwili mam praktycznie wszystko to co wyszlo i interesowalo mnie w HD wiec w gre wchodzi sciaganie swiezych relisow. Nie ma szans zebym nagle zarzucil 15-20 starszych tytulow i ratio polecialo by na zbity pysk :).

2) Jezeli masz juz jakis czas konto i z jakis powodow nie chcesz/mozesz z niego kozystac - ja odkupie je od Ciebie!

Jezeli ktos jest chetny to zapraszam:
gg: 1821549


ps.
po tranzakcji place od reki!
 

Fanek

New member
Bez reklam
martig napisał:
Poponuje oplate (abonament) miesieczny za udostepnienie konta. Wygladalo by to w ten sposob ze ja zasysam i place a Ty utrzymujesz ratio. W tej chwili mam praktycznie wszystko to co wyszlo i interesowalo mnie w HD wiec w gre wchodzi sciaganie swiezych relisow....
Mi np. szkoda bardzo by było stracić konto na hdbits, dziś pojawiła sie fajna wstawka The Madagascar Penguins in a Christmas Caper 720p.poldubb.NICe z dzwiekiem DD 5.1 :) hdbits jest największym trackerem na świecie z materiałami HD, grupy takie jak ESIR, CTRLHD,SEPTIC mają tu swój dom, ludzie do nich należący często pomagają na forum w problemach, jako posiadacz kina HD w domu, nigdy osobiście nie sprzedałbym swojego konta :)
Ale ludzie na shellach, może ktoś sie zgodzi :)

 

quitry

New member
Hehe, czy chcemy czy nie to konto na HDbits dla polaków jest teraz cholernie wartościowe. Mysle ze ceny to musialby byc konkretne. ;)
 

Fanek

New member
Bez reklam
Mattias11 napisał:
Na jak dlugo dostalismy tego bana?
nie wiadomo, nikt z adminów nie chce powiedzieć, wiem że Polska ma bana i jeszcze 3 inne kraje, każdy z Polaków na hdbits ma po kilka zapów do rozdania [ ja mam 3] ale nie możemy ich urzyć, w tej chwili jest około 650 Polaków, jakiś miesiac temu było ich jeszcze 700, planujemy napisać do administracji emaila by Polska dostała możliwość wysłania zapów na 1 dzień, tak planujemy...
 

Fanek

New member
Bez reklam
gunek napisał:
Ja dostałem wczoraj zapa. Co jakiś czas się zawalnia kilka miejsc. Trzeba próbować, z resztą tak jak sct lub TTi.
gunek


JOIN date2008-01-09 20:27:28
(1 day ago) Last seen2008-01-10 22:01:53
(18 mins ago) Last checked2008-01-10 22:04:40
(15 mins ago) Uploaded0.00 kB Downloaded0.00 kB Bonus0.000 Class720p
GenderMale Torrent comments0 Forum posts0


gdzie mieszkasz w Usa czy w Polsce? bo jesli w Polsce to stracisz konto za kilka dni, znajdą IP, ten temat już sie przewinął ;]
 

Fanek

New member
Bez reklam
chce podjąć akcje odzyskania na pare dni rejestracji dla Polski na hdbits, 9 userów oferuje razem 36 zapów, może uda se coś wiecej jeśli Polska utrzyma wogle dostęp.

Wiec tak warunki:
-przedstawienia screena z dobrym ratiem z wiarygodnego trackera z uploadem min 20gb + potwierdzenie że to Twoje konto, jak ? wymyśl sam.
-zapoznanie sie z regulaminem, który podam osobom które spełnią wymagania.

Bede pisał co sie dzieje na hdbits w związku z tym :)


EDIT: już nieaktualne, ban na zapy dla Polski nie zostanie zdjęty.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry