Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

scOOtt

New member
Bez reklam
Bardzo prosze jesli ktos ma mozliwosc przeslac zaproszenie na:
PolishTracker.org lub
DVDSeed.org

Prosze sie odezwac poprzez pw lub gg lub scOOtt84@gmail.com - bardzo mi zalezy na zaproszeniu na w/w strony.

Mozemy sie dogadac.

Czekam, pozdrawiam
 

Radekd_90

New member
Witam. Mam dwa pytania. Czy chodzi wam strona bit-hdtv i czy jest już możliwa rejestrcja użytkowników z Polski na hdbits.

Edit:
Bit-hdtv już chodzi :eek:k:, jeszce proszę o odp na drugie pytanie. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
scOOtt napisał:
Bardzo prosze jesli ktos ma mozliwosc przeslac zaproszenie na:
PolishTracker.org lub
DVDSeed.org
na obie strony sa wyłączone zaproszenia od stycznia 2008.
Radekd_90 napisał:
czy jest już możliwa rejestrcja użytkowników z Polski na hdbits.
nie ma.
mam 3 zapy , ale nie moge ich wykorzystać.
 

MANIEKPOLAND

New member
Witam i też bym prosił o zaproszenie na jakąś stronkę na której jest możliwość zciagnięcia filmów w HD. PLIZ :roll:
Mój Meil Maniekpol16(małpa)interia.pl
 

lukasz30

New member
Witam.Od 3 tygodni mam konto na scenehd.org,ratio 11,100 w tym momencie i rośnie:) oraz konto na hd-bits-ratio 8.250 i rośnie :smile: ,jeśli można prosić o zaproszenie na dvdseed.org,lub bit-hdtv to byłbym bardzo wdzięczny:cool:mój adres:lukasz1976@onet.eu.Pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
lukasz i wszyscy pozostali
na DVDSEED od 1 stycznia jest zamknięta rejestracja i nie przyjmują już nikogo

na HDBits mam już tylko 1 zapka ale obiecałem go tu na forum userowi ze Szwecji /wchodzą w rachubę tylko nie polskie IP/ ale nawet on nie może się doczkać na zapka gdyż limit 21.000 osiągnięty.

ja wszystko co mam od razu rozdaję
z tego co pamiętam mam jeszcze chyba 4 zapki na HDBits.ro - jak ktoś chce to na PW pisać i przesyłac screeny z ratio

pozdrawiam
ps
mam nadzieję że za jakiś czas sprawa z HDBits.org się wyjaśni i będzie można wysyłać zapki dla rodaków. Nam tam na forum też jest przyjemnie jak jest nas dużo - lecz niestety nie wszystkim to jest na rękę
 

el@Pajaco

New member
jarwisz napisał:
lukasz i wszyscy pozostali
na DVDSEED od 1 stycznia jest zamknięta rejestracja i nie przyjmują już nikogo

na HDBits mam już tylko 1 zapka ale obiecałem go tu na forum userowi ze Szwecji /wchodzą w rachubę tylko nie polskie IP/ ale nawet on nie może się doczkać na zapka gdyż limit 21.000 osiągnięty.

ja wszystko co mam od razu rozdaję
z tego co pamiętam mam jeszcze chyba 4 zapki na HDBits.ro - jak ktoś chce to na PW pisać i przesyłac screeny z ratio

pozdrawiam
ps
mam nadzieję że za jakiś czas sprawa z HDBits.org się wyjaśni i będzie można wysyłać zapki dla rodaków. Nam tam na forum też jest przyjemnie jak jest nas dużo - lecz niestety nie wszystkim to jest na rękę

tez mam taka nadzieje...
Pozdr.
el@Pajaco
 
Status
Zamknięty.
Do góry