Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

mataman

New member
Bez reklam
Chciałbym się podzielić małą refleksją na temat tej strony. Dużo filmów i to jest ok, ale beznadziejny jest fakt że aby utrzymać tam ratio trzeba kombinować jak koń pod góre. Czyli np. ściągać filmy z innych stron a seedować na hdbits. Niby jest system bonusów ale na takiej torrent-lab dostaje się pkt. do ratio już za sam fakt seedowania. A tu można seedować i nic z tego nie wynika bo nie ma do kogo. Słabo to rozwiązali zwłaszcza przy tej wielkości plikach. Od dawna jestem np. na blackcats-games i tam nie mam żadnego problemu z ratio.
 

szaman154

Member
Nie wiem co jest grane bo dostałem już dwa zaproszenia ale niestety nie mogę z nich skorzystac ponieważ wyskakuje mi coś takiego:
You're only allowed one account, invite deleted
Czy może ma to zaproszenie jakąś ważnośc,bo swoje zaproszenie wykorzystałem dopiero na drugi dzień po otrzymaniu go.
Bardzo proszę o jeszcze jedno ponieważ chcę spróbowa go zaraz po otrzymaniu.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję bardzo za zaproszenia.
mój adres:magdalipowy@gmail.com
 

jarwisz

New member
Bez reklam
możesz założyć tylko 1 konto
każde inne zaproszenie będzie kasowane

co do ważności zaproszenia - to chyba 48 godzin od wysłania,ale tego nie jestem pewien
 

piciuuu

New member
mataman napisał:
Chciałbym się podzielić małą refleksją na temat tej strony. Dużo filmów i to jest ok, ale beznadziejny jest fakt że aby utrzymać tam ratio trzeba kombinować jak koń pod góre. Czyli np. ściągać filmy z innych stron a seedować na hdbits. Niby jest system bonusów ale na takiej torrent-lab dostaje się pkt. do ratio już za sam fakt seedowania. A tu można seedować i nic z tego nie wynika bo nie ma do kogo. Słabo to rozwiązali zwłaszcza przy tej wielkości plikach. Od dawna jestem np. na blackcats-games i tam nie mam żadnego problemu z ratio.

chyba kolego nie masz kata na ScT, tam jest dopiero ciezko, a na hdbits masz przynajmniej freeleeche na niektore pozycje i mozesz sciagac, zawsze cos wyslesz
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
jarwisz napisał:
możesz założyć tylko 1 konto
każde inne zaproszenie będzie kasowane

co do ważności zaproszenia - to chyba 48 godzin od wysłania,ale tego nie jestem pewien
nie mam i nie mialem tam konta a co dostalem

Signup failed!

You only got 0 questions right, your invite has been deleted.

pytania byl na tyle proste ze raczej sie nie mozna pomylic
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
mensir67pl napisał:
nie mam i nie mialem tam konta a co dostalem

Signup failed!

You only got 0 questions right, your invite has been deleted.

pytania byl na tyle proste ze raczej sie nie mozna pomylic

oj chyba żle odpowiedziałeś na WSZYSTKIE pytania
trochę to dziwne gdyż przeważnie tylko 1 jest trudne
pamiętaj że są czasami pytania podchwytliwe

ps
próbuj parę razy klikać na link w zaproszeniu aż dobrze odpowiesz - ale pytania się zmieniają
jeżeli lista na HDBits nie jest zapełniona powinno się pojawić ponownie okienko do rejestracji
 

Fanek

New member
Bez reklam
ja również wymienie zapa hdbits na bitmetv.org ;)

wcześniej rozdałem 5 zapów na hdbits i nawet nikt nie dodał mi punktów reputacji, wiec teraz ide na wymiane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry