Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

wawamatma

New member
Cześć,

Jeżeli można chciałbym też prosić o zaproszenie na HDbits.org, zobowiązuję się oddać moje zaproszenia innym użytkownikom forum i jednocześnie proszę żeby osoby które dostają od kogoś zaproszenie nie uciekały z tego forum, no może chociaż zanim podarują komuś zaproszenie. ;)

Pozdrawiam,

Michał.

wawamatma@o2.pl
 

sudione

New member
zaproszenie

Bardzo proszę o zaproszenie na stronę HDbits.org. Będę bardzo BARDZO wdzięczny. Straciłem konto tylko dlatego, że przeglądałem stronę, a nic nie ścigałem, a miałem o dziwo dobre ratio.:|
sudione[małpa]interia.pl
 

sudione

New member
bit-hdtv.com

piotrek2000 napisał:
Posiadam konto na bit-hdtv.com ale prosiłbym jeszcze o Hdbits z góry dziękuję. Pozdrawiam !
Kochany jak masz konto na bit-hdtv.com to nie krępuj się, wyślij zaproszenie. Absolutnie nim nie pogardzę.:p
 

MasterTomster

New member
- mtabak@....
-drmarian@...
-mkris81@....
-bhanaj@...
Macie 3 dni jak sie nie zalogujecie i nie założycie kont , bede kasował a wrócone zaproszenia dam nowym ludziom którzy je bardziej potrzebują....
:???:
 

MasterTomster

New member
mkris , cztery dni temu ci posłałem i co?
Prosisz znów ...
Skoro moje jest "be" - skasowałem i dałem komuś innemu.
Do tych którzy maja problem założyć konto mimo zaproszenia:
Próbujcie kilka razy dziennie , zawsze kogoś wywalą i wtedy można wskoczyć , na razie docelowa liczba userów jest osiągnięta. Zapisy i rozdawanie zapek jest zblokowane.
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
MasterTomster napisał:
mkris , cztery dni temu ci posłałem i co?
Prosisz znów ...
Skoro moje jest "be" - skasowałem i dałem komuś innemu.
Do tych którzy maja problem założyć konto mimo zaproszenia:
Próbujcie kilka razy dziennie , zawsze kogoś wywalą i wtedy można wskoczyć , na razie docelowa liczba userów jest osiągnięta. Zapisy i rozdawanie zapek jest zblokowane.

prosi znowu gdyż może mu zapka skasowano.
Przy rejestracji trzeba odpowiedzieć na 2 z 3 pytań.Jak odpowiesz żle zaproszenie jest kasowane.
Co prawda dla prawdziwych HD maniaków pytania są banalnie proste /...no może nie dla wszystkich/

...@arisaris - pozdrawiam
 

MasterTomster

New member
Nie miał skasowanego , bo jako zapraszający mam "podgląd" do moich zapek oraz wgląd jak moi zaproszeni sobie radzą (ratio , down, up) gdy już sie zarejestrują.
@ jarwisz - ty np szybko skorzystałeś z mojego zaproszenia a oni nie wiem na co czekają choć wysłałem im kilka dni wcześniej.
Pozdrawiam przy okazji i miło że mogłem ci pomóc - choć cynk był od osób trzecich. Niech ci służy. :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry