zaproszenia na bit-hdtv.com

guru92

New member
mam 10 zaproszen na bit-hdtv
warunkiem otrzymania jest zarejestrowanie sie na theclickers i bycie aktywnym (patrz mój podpis)
jbc to GG 1389455
 
Ostatnia edycja:

Marek36

New member
Witam

Dam zaproszenie do BIT-HDTV ( dodatkowo mogę dać jeszcze zapa na TL.pl ) w zamian za zaproszenie do PT.org
Potrzebuje to zaproszenie dla znajomego.
W razie pytań piszcie na priv ;)

pzd
 
Ostatnia edycja:

venro

New member
Posiadam zaproszenie na bit-hdtv, z chęcia wymienie z zaproszeniem do hd-bits.ro. Proszę o odpowiedź na venro(at)o2.pl.
 

TOMEK0306

New member
zaproszenia

czesc czy mam ktos wolne zaproszenia na
-bit-hdtv
-PT
-TL
-HDbits
-sceneHD.org
-HD-bits.ro
-BIT-HDTV

dawno mnie niebylo i stracilem konta czy ktos moze pomoc z zaproszeniami z gory dzieki tomek0306@op.pl
 

BoBig

New member
Coś mi się zdaje, że scenehd na którym miałem konto przestał istnieć.
W związku z tym jeżeli jest taka możliwość to proszę o zaproszenie na -bit-hdtv. Na scenehd moje ratio zawsze było powyżej 1,5.
 

rudealus

New member
Poprosze o zaproszenie na bit-hdtv.com i podobne stronki.
Jeśli kogoś interesuje moge wymienić sie za zapro na demonoid.com

Pozdro
 

ice-scream

New member
poszukuje zaproszenia

Witam serdecznie. Poszukuje zaproszenia na czołowe strony z HD materiałami (głównie chodzi o filmy). Polishtracker też preferowany. Osobiście posiadam konto na http://www.hd-bits.ro/. Ratio trzymane zawsze powyżej 1.0. Aktualnie 1.219. Łącze 15Mb. W zamian oferuje zaproszenie właśnie na tego torrenta. Proszę o pomoc. pozdrawiam
 

setunia

New member
Bez reklam
Okazja Jedna zapka

Witam.
Mam do zbycia jedno zaproszenie na HDbits.org.
W zamian oczekuję zaproszenia na stronę z której będę mógł pobrać ICE AGE 3 PLdubbing i ostatniego HPottera z plDubbingiem. Po zarejestrowaniu sprawdzę ratio zapraszającego i wyślę zapkę, Uwaga numer IP nie może być z Polski - strona dała ban dla dzieci neostrady!

Jeszce raz jaśniej - zapkę może otrzymać osoba mająca providera(dostawcę internetu) NIE Z POLSKI! Polska dzięki uporczywym działaniom rodzimych leecherów ma BANA na HDbits.org

Oprócz nielicznych szczęśliwców, którzy założyli tam konta wczęśniej i zdołali je utrzymać jak niżej podpisany:grin:
 
Ostatnia edycja:
Do góry