Zapraszam do ostatecznego wyboru 46" w przystępnej cenie

Na co głos ? :)


  • Total voters
    0

hlmzhlmz

New member
Już nie pytam co i jak.
Są 4 modele:
Samsung LE46C650 - 3550 zł - podobno właściciele starszej wersji B są zadowoleni :) Cena też dla mnie korzystna (oglądałem TV w sklepie i obraz wcale nie taki zły o dziwo)
Toshiba 47ZV635DG - 4000 zł - tutaj nie trzeba komentarza - dużo osób poleca
Philips 47PFL7404H - 3800 zł - też często wymieniany model - ze względu na cenę nie biorę pod uwagę 8404H - ale czy warto kupować stary model ?
Sharp 46LE700 - 4300 zł - jedyny LED (marketing?) mimo wszystko obraz mi się podobał też pochlebne oceny zbiera.Wiadomo LE705 ale nie mój przedział cenowy.

Nie będę mówił co wolę, żeby nie sugerować, dla przypomnienia:
1.XBOX360 - 40% czasu
2.Kanały SD - 35% czasu
3.Obraz HD - 20% czasu
4.Sport - 5% czasu (tylko piłka nożna).
 
Ostatnia edycja:

razorjack

New member
w środę kupiłem LE46C650, więc jeśli masz pytania, chętnie odpowiem.

na razie się rozczarowałem: nie chce z USB odczytać filmu mp4, który w sklepie na LE40C550 był odtwarzany (może upgrade firmware'u pomoże)
na razie przez DLNA udało mi się połączyć tylko z Samsunga PC Share Manager, przy udostępnianiu filmów innymi programami (też DLNA), pojawiał się zawsze błąd 'nieobsługiwany format pliku' :evil: )
liczyłem że inne programy zadziałają i będą mogły transkodować filmy (wtedy mógłbym każdy obejrzeć, a tak, zostaje mi tylko większość)
 

razorjack

New member
sprostowanie, udało mi się połączyć telewizor dodatkowo z Mezzmo, PS3 Media Server, Serviio.

a tu zdjęcie z 2.5m filmu 1280x720 - według mnie żyleta.
95q2dx.jpg
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Przecież Sharp jasnością nie ma szans przy 47ZV635... I nie mówie o trybie energooszczędnym. Jeśli chodzi o dźwięk i system 200Hz(którego brak u Sharpa) także.
 

Pr3dator

New member
A ja jestem zdania iz prezentowanie jakosci obrazu telewizora za pomoca foty z aparatu to jest delikatnie mowiac jakies nieporozumienie. Chocby nie wiem jakim sprzetem pstrykal fotki zawsz bedzie przeklamanie w barwach, odwzorowaniu kolorow, szumach lub jego blurowaniu, itp itd.

Rzeczywiscie w zestawieniu fajnie wyglada 47ZV635 tyle ze do grania te 8ms marketingowe moze bic po oczach. Oczywiscie nie polecam ani konkretnie nie doradzam ale proponowalbym ci zaczekac dolozyc i kupic Sharpa LE705, mam 52" i jestem zadowolony choc tez rozwazalem poczatkowo lcd w starszej technologii a co za tym idzie nizszym przedziale cenowym, ale szczerze ciesze sie ze poczekalem dolozylem. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego telewizora LE 705 nie ma w zestawieniu. Ale powinien się znaleźć - bo jest właśnie w klasie cenowej.
Popieram opinię Pr3dator - tym bardziej że też długo wybierał.
 

kapsell

New member
Bez reklam
W tym zestawieniu Toshibie ZV nie dorownaja zaden z tych tv.
Po prostu Meta Brain, Resolusion+, innowacyjny system 200hz ktory TERAZ implementujew w swoich tv Sony, o czym tu mowic? Najszybsze procesory ruchu. Ok,obraz nieruchomy, lub z malym ruchem wyglada ok na prawie z kazdym z tych z tych tv ok ale jak sie zacznie ruch to procesory obrazu robia swoje i przy naocznym tescie wybor jest jeden. Poziom i spektrum czerni, barwa i stopnie kolorow - klasa.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Widzę, że nie tylko ja jestem pod wrażeniem możliwości modelu ZV635:p Miło miec ze sobą tak doświadczonego użytkownika jak "Kapsell" :p
 

WuMike

New member
Bez reklam
Retoryke mozesz sobie stosowac tam, gdzie masz pewnosc, ze jest trafna.

Mialem ten TV, SKALIBROWANY, w domu. Czern byla owszem, na ramce lub po wylaczeniu telewizora pilotem.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
No co wy. W domu(nasłoneczniony pokój, cyfra plus) widziałem porównanie modelu 42ZV635 i 40WL753, a ZV635 wypadał troszkę lepiej.A chyba nikt nie zarzuci prawie najwyższemu modelowi LEd Toshiby kiepska czerń przy kobntraście 6mln:1 i statycznym 5000:1.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie porownuje czerni w naslonecznionym pokoju, tylko przy braku lub znikomym oswietleniu, takze pod sporymi katami. ZV ma inny filtr i to moze byc przyczyna rownie glebokiej czerni w dzien, przy ostrym swietle - dodam jeszcze, ze tylko na wprost.
 
Ostatnia edycja:

Sych

New member
Pytanie, czy w jakości także? Innowacyjność w telewizorach postępuje teraz zbyt szybko. Ja bym zajął się dopracowywaniem istniejących rozwiązań i zwolnił z nowinkami. Przykład to edge led, jako droga do full led. Zupełnie niepotrzebny produkt, no chyba że weźmie się pod uwagę niedopracowane ledy...
 
Do góry