Zamiana W4000(46cali)na W5500(46cali)

madej23

New member
Witam!Rodzice są na "kupnie"tv.Mam mozliwość zamiany z Nimi jeżeli kupią w5500 na mojego w4000.Dla nich nie ma to znaczenia a ja wolę wiadomo lepszy.Czy rzeczywiście W5500 będzie lepszy?Proszę o opinie
 

Ares78

New member
madej23 napisał:
Witam!Rodzice są na "kupnie"tv.Mam mozliwość zamiany z Nimi jeżeli kupią w5500 na mojego w4000.Dla nich nie ma to znaczenia a ja wolę wiadomo lepszy.Czy rzeczywiście W5500 będzie lepszy?Proszę o opinie

A jakie będzie zastosowanie telewizora? Jeżeli głównie gra na konsoli to w4000 ma mniejsza wartość input lag (jak ktoś odczuwa ten efekt). W pozostałych przypadkach w5500 spisze się lepiej czy będzie to obróbka sygnału SD, czy też możliwości multimedialne.
 

madej23

New member
Telewizor służy mi głównie do oglądania .W chwili obecnej konsoli nie posiadam,filmy ogladam głównie na BD ,a sygnał odbieram z kablówki nie cyfrowo ale już dośc długo zbieram się z kupnem N'ki.
 

jarql

Member
Jeżeli oglądasz filmy BD i SD z kablówki to zamiana na W5500 będzie dobrym rozwiązaniem,100hz w tym tv świetnie sprawdzi sie w BD, nie będzie widać judderingu który to we W4000 jest dla nie których widocznyh i może denrwować,a z kolei BE3 w nowym modelu poprawi obraz w SD z kablówki, także według mnie napewno to nie będzie zamiana siekierki na kijek :D Pozdrawiam
 

Ares78

New member
jarql napisał:
Jeżeli oglądasz filmy BD i SD z kablówki to zamiana na W5500 będzie dobrym rozwiązaniem,100hz w tym tv świetnie sprawdzi sie w BD, nie będzie widać judderingu który to we W4000 jest dla nie których widocznyh i może denrwować,a z kolei BE3 w nowym modelu poprawi obraz w SD z kablówki, także według mnie napewno to nie będzie zamiana siekierki na kijek :D Pozdrawiam

Akurat w4000 mimo iż nie ma 100hz ma całkiem niezłą płynność, ale przy sygnale SD wyjdzie mocna strona procesora obrazu BE3 który lepiej sobie z nim poradzi.
Pytałem o konsole bo sporo osób kupuje telewizor w takim charakterze, a wtedy w4000 byłby odpowiedniejszy.
 

jarql

Member
W pełni sie z tobą zgadzam Ares78, W4000 to świetny tv i sam go do nie dawna posiadałem,wiadomo inputlag w tym modelu jest minimalny i jeżeli ktoś kupuje go do PS3 i gra dużo w gry sieciowe z pewnościa to doceni,jednakże madej23 napisał że głównie ogląda filmy BD i kablówke analogową więc myśle że jeżeli wymieni go na W5500 będzie w pełni z niego zadowolony
 
Do góry