Zamiana Polsatu Cyfrowego na N

conrdd

New member
Witam

Obecnie mam Polsat Cyfrowy ale wraz zakupem nowego TV chcę zmienić operatora na N. Pytanie mam takie: czy wystarczy po podpisaniu umowy podmienić dekodery z Polsatowskiego SD na nowy N-ki HD by cieszyć się N-ką? (czyli bez kombinowania z talerzem czy konwerterem)
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Teoretycznie tak, CP tak jak N korzysta z sygnału z satelity Hot Bird. W praktyce znaczenie mogą mieć takie rzeczy jak wielkość anteny (i jej poprawne ustawienie) czy jakość konwertera (i jego poprawne ustawienie) i/lub instalacji kablowej.
Do zwykłego dekodera HD wystarczy doprowadzić jeden kabel, do dekodera HD z twardym dyskiem najlepiej doprowadzić dwa kable sygnałowe (z konwertera typu twin).

Pozdrowienia!
 

conrdd

New member
Do zwykłego dekodera HD wystarczy doprowadzić jeden kabel, do dekodera HD z twardym dyskiem najlepiej doprowadzić dwa kable sygnałowe (z konwertera typu twin).

Jak rozumiem dwa kable z konwertera twin są po to bym mógł oglądać jeden program a w tym czasie nagrywać inny? Bo do nagrywania i oglądania na tym samym kanale wystarczy jeden kabel?
 
Do góry