Zalukaj.tv Samsung Ue 40f6770 i ue 40 es 6100 problem

Jordandc

New member
Witajcie, mam problem który mnie drażni.

Używam stronki zalukaj.tv do oglądania filmów online.

Od ostatniej aktualizacji web browsera (w wspomnianych wyżej telewizorach) filmy zatrzymują się po ok. 40 min oglądania. Wszystko by było ok, gdyby po ponownym włączeniu filmu szło go przewinąć od tej 40 minuty. Niestety trzeba oglądać od nowa. Buforowanie dochodzi do 80 paru % i robi się czarny ekran. To nie wina strony bo na telefonie i komputerze idzie cały oglądać. Tutaj wygląda to na błąd flash playera w web browserze. Inne strony z filmami online mają ten sam problem.

Czy też tak macie.
Jeżeli tak piszcie do supportu samsunga


Napiszcie również tutaj.

Edit: Ja rozmawiałem już z konsultantem i mówił że to wina flasha. Ale muszą mieć więcej zgłoszeń żeby programiści naprawili to. Dziwna polityka firmy.
 

Jordandc

New member
na stronie w dziale kontakt jest live chat zgłaszajcie tam to może poprawią to.

Ewidentnie spierniczyło się to po ostatniej aktualizacji web browsera która była jakieś 7-8 dni temu.
 

Pawelixx

New member
Mam ten sam problem z flashem ;/ Zrobie tak jak piszecie napisze do Samsunga zeby to naprawili.Moze cos zdzialaja jak wiecej osob zglosi ten problem ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie firmy wycofują się ze wsparcia Flasha.
Samsung wkrótce też.
Kłania się Dongl z androidem.
 

Jordandc

New member
Piszcie, może naprawią. Tym bardziej że problem wystąpił poprzez ostatnia aktualizację web browsera. Więc jego naprawa może być dziecinnie prosta.
 

Pawelixx

New member
Ja już rozmawiałem na tym Live chacie samsunga i jedynie co gość mi napisał cytuje " Nie możemy zagwarantować ,że wszystkie funkcje tv będą działać poprawnie" no i jeszcze żebym oddał do serwisu tyle się dowiedziałem :) Ale faktycznie to musi być jakaś pierdoła bo przed aktualizacją chodziło OK :)
 
Do góry