Zakup TV do 2000 LG, Philips,Toshiba...

PSony3

New member
To mój pierwszy post na Tym Forum więc na początek witam wszystkich Forumowiczów HDforum.

Zamierzam kupić tv 37", przydałby się większy do mojego pokoju ale gabaryty mnie ograniczają, max wejdzie 95 cm szerokości, odległość widz-tv 2,5 do 3m. Sporo czytałem na temat różnych telewizorów i przeglądałem różne oferty sklepów i niestety cała ta wiedza i różne opinie tylko namieszały mi w głowie i nie mogę się zdecydować co wybrać. Z tych wszystkich ofert upatrzyłem sobie według kolejności:

LG 37LV375S
Philips 37PFL5405H
Toshiba 37XV733G
Panasonic TX-L37E3E

Przede wszystkim oglądanie TV -N TV, gry tylko czasami powiedzmy dwie-trzy godziny w sobotę lub niedziele.
Pomieszczenie w którym będzie stał telewizor jest ciemne nawet w bardzo słoneczne dni (drzewa mocno ograniczają dostęp światłu. W dni bez słońca trzeba zapalać światło)
Oglądanie tv przeważnie w gronie rodzinnym z kątów bocznych, chociaż jest sporo miejsca na to żeby przekręcić odbiornik o te 30 stopni i będzie wtedy na wprost.
Nie wieszam telewizora więc będzie stał

Bardzo proszę o Waszą pomoc w wyborze. Tv będzie pracowało z N-TV I komputerem (gry i filmy).

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, mile widziane inne propozycje do 2000zł.
 

PSony3

New member
Niewątpliwie masz rację to najlepszy wybór, ale niestety mogę max wydać 2000. Jakieś propozycje ?
Ta Toshiba ma 8ms czas reakcji nie za dużo do gier ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry