Zakup TV 55'/65' OLED/LCD do 7.tyś zł

rafaaaal

Member
Prawdziwe wow będziesz miał dopiero jak TV zawiśnie w domowym zaciszu.

W sklepie jak jest mnóstwo TV to nie ma takie wrażenia i mocne oświetlenie też w tym nie pomaga.

Oled daje jednak jak dla mnie inny obraz ale i tak nie zrezygnowałbym z 10 cali dla Oleda. Efekt murowany i tak jak mówisz po co na razie ryzykować wypalenia.

W sklepie, może lepiej prezentować się sony niż philips - kwestia ustawień i kalibracji po sprzedaż.

Stary TV no cóż warty tyle ile ktoś za niego będzie chciał zapłacić ;)
 

Adexi

New member
Czytam opinie na temat Philipsa to zgodnie wnioskuje obraz super oprogramowanie kicha.

I nie przetestuj TV bo zapomniałem pendriva
 

Adexi

New member
Czytałem troszkę w necie o Philips i zgodnie wnioskuje żę opinię o obrazie są super, ale system porażka.

Kiszka z testowania bo zapomniałem pendriva

Szczerze mówiąc im więcej czytam tym jest coraz gorzej z wybraniem konkretnego TV... masakra.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
System Android oraz całe menu działa w tym TV super - nie ma z nim żadnych problemów - piszą to Ci którzy nie widzieli TV na oczy !!! Stare modele owszem miały problem tego rodzaju ale nie ten !
 

Adexi

New member
Bylem widziałem :)
Dostepne w sklepie byly wszystkie OLED, Sony 9005 55/65 cali, Panasonic 780, Sony MU7002/8002 oaz Philips 8102.
Z Philipsem byl problem bo byl tylko w EuroRtvAgd i obsluga to masakra.... Ogolnie szalu nie bylo.
Najwieksze wrazenie robi na mbie Sony i Samsung, Philips ciekawy ale w ciagu dnia a mam sloneczny pokoj do poludnia to byloby ciężko.
W Saturnie nie bylo z niczym problemu! Dostalem do Sony pilot i sprawdzalem androida. Bardzo fajnie dziala. Problem byl z polaczeniem z telefonem Samsung S6. Sprzedawca tlumaczyl się niezaktualizowanym abdroidem itp. Na Samsunga braklo czasu bo się spieszylem spowrotem do pracy.
 

kosimazaki12

New member
Rozumiem twój żal, że nie stać cię było na coś naprawdę dobrego, ale skoro ktoś ma na ten cel 7k to po co mu proponujesz takie coś?
Philips 8102 to mistrzostwo w tej klasie cenowej. Szczególnie gdy wchodzi w grę konsola. Tu oled mógłby okazać się bolesną pomyłką.

Nie rozumiem o co Ci chodzi?
Jeżeli ktoś podaje, że ma do wydania określoną sumę to po co polecać coś co jest droższe?
Samsunga kupiłem w promocji za 5999 i jestem z niego zadowolony. A na co mnie stać, a na co nie to tylko moja sprawa. Są ważniejsze sprawy w życiu jak telewizor za pierdyliard złotych.
Pozdrawiam wszystkich.
 

Duch87

New member
Bez reklam
Źle trafiłeś z obsługą odnośnie tego Philipsa, inny pewnie by to zrobił lepiej i miałbyś go w domu.
 

Adexi

New member
Z tymi sklepami to problem jest taki że tam pracują nieodpowiedni ludzie ktorzy ogolnie się nie znają albo są nie obiektywni. To ja jestem bardziej przygotowany i pełny wiedzy jak osoby w sklepie...
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Z tymi sklepami to problem jest taki że tam pracują nieodpowiedni ludzie ktorzy ogolnie się nie znają albo są nie obiektywni. To ja jestem bardziej przygotowany i pełny wiedzy jak osoby w sklepie...

Dlatego pisałem nie zwracaj za bardzo uwagi na to co proponują i mówią o danym sprzęcie - nie mają wiedzy to jedno a drugie będą wciskać to z czego mają prowizje !
 

Adexi

New member
Wiesz problem polega na tym że w Wawie nie ma sklepów na poziomie a w handlówkach większość, albo ma mały zasób informacji albo w ogóle mają na to wyje... - w głębokim poważaniu ;)

Philipsa został mi źle zaprezentowany to fakt tylko wątpie kupie go gdzie indziej i na spokojnie go obejrze...
 

jasssu

New member
Może pójdź po prostu i sprawdź tego Philipsa. Często narzekają ludzie, którzy spodziewają się nie wiadomo jakiej wydajności - porównując telewizor do wysokiej klasy smartfonów. Ten Philips nie zasuwa tak jak Galaxy S9, ale jest na tyle szybki, by go wygodnie obsługiwać. Więc tutaj bym się nie obawiał. Niemniej warto przetestować najpierw samemu i się przekonać czy odpowiada. Bo jak sam już wiesz obrazem broni się bardzo dobrze.
 

Adexi

New member
Cześć Panowie.
Przepraszam za brak odzewu, ale miałem zwariowany tydzień.
Co do konkretów, jestem już po zakupie. Finalnie kupiłem SONY 65EX9005. Dla czego Sony z prostej przyczyny bo jest go pelno i mam możliwość przetestowania samemu przed zakupem, a to dużo. W czwartek jak go rozpakowalem to mialem jeszcze watpliwosci czy dobrze zrobilem że kupilem taką krową... A z drugiej mialem gdzieś tego OLEDa...
Po paru dniach uzytkowania stwierdzam, że jest super. Kiedy siedze na narozniku na koncu pokoju jest rewelacja , blizej robi się grubo ;) ,a przynajmniej spie spokojnie bo jak sie okazalo juz po podloczeniu 6h lecial Eleven , a zona tylko TVN ;)
Bardzo wam dziekuje. !

Teraz mysle nad kalibracją czy warto bo chcialbym, zeby ktos mnie uswiadomil co nalepiej ustawic zeby to mialo rece i nogi.

I kwestia konsoli mialo byc Ps4 PRo a zastanawiam sie nad Xbox X ktory ma naped UHD. Na youtube zalaczylem Batmana, King Konga i szczena opada ;)
 

Adexi

New member
Mam jeszcze 1 pytanie czy przewod RCA da rade ze wzmacniacza poĺaczyć z TV abyvdzwiek wychodził z TV na kolumny? Czy tylko mam od tego HDMI, Optyka oraz 3.5 wejscie sluchawkowe?
 
Do góry