Zakup kina domowego - co kupić?

armi

New member
Bez reklam
w podobnej cenie masz
HK avr 155 + dv 29 + HKTS 11

wybór należy do Ciebie

jak do muzyki to drewniane kolumny by się przydały - z małych np Infinity Beta HCS
 

pralf1

New member
Dzięki za podpowiedź,szukam małyh głosników.Mogłem kupić w NL zestaw głosników KEF seri 1005 ale zbyt długo sie zastanawiałem i lipa,za 2 dni było już zapóźno :( a kosztowały 253 euro..... połowe taniej!! niż u nas na necie.Wiem że Drewniane kolumny dają dobry dzwięk ale to nie reguła, np BOSSE,lecz dla mnie za drogie.....Prosze jeszcze o inne pomocne podpowiedzi.
pozdrawiam,Rafał
 

pralf1

New member
Po przeczytaniu kilku postów,porównań i spostrzeżeń innych forumowiczów
zastanawiam sie nad takim zestawem:
INFINITY Beta HCS/pioneer DV-610AV / HK AVR 255 lub 247/
Czy ten zestawik zagra wmiare? Mam mały pokoik(powyżej pisałem 3x7, błąd,3x5,5)??
Pioneer dlatego bo jest niewybredny co do filmów,jakości plyt itd.. mam niży model i jeszcze mnie nie zawiódł.
Ten zestaw kolumienek mi odpowiada bo nie jest zbyt duży.
A ampituner sie zastanawiam 255 czy 247 bo ceny podobne.
Co sądzicie o tym?
Dzięki za sugestie .......
 

armi

New member
Bez reklam
bardzo fajny zestaw i myślę że będziesz bardzo zadowolony.
Ampli weź sobie avr 255 tak jak mówisz ceny podobne a ma już nowe dekodery i design nowej linii produktów H/K
 

sempik

New member
pralf1 napisał:
tak przy okazji, jakieś mocowania do dwóch tylnich satelit z- Infinity Beta HCS ?? nie stojaki(dobre nie drogie:) )
Ciagle czekam na przesyłkę z Niemiec z tymi głośnikami i też się zastanawiam, czy jakieś "wieszaki" na ścianę są w zestawie? Czy mam juz sobie czegoś szukać. U mnie wszystkie cztery mają wisieć (kable w ścianach).

pozdr,
sempik
 

pralf1

New member
Co Wybrać

Witam ,cały czas sie zastanawiam co wybrać za zestaw głosników do kina domowego??Oczywiście bede też słuchać muzyki na nich.Prosił bym o porade .
Dwa zestawy wpadły mi w oko juz prędzej polecane a wiec który??
1----- INFINITY Beta HCS
2-----Harman/Kardon HKTS11 BQ
MAM mały pokoik 5,5 x 3 m
 

Wassago

New member
Mam nadzieję, że aż tak wam nie przeszkadzają posty nowych, nie znających się na temacie osób :)

Jak już zaznaczyłem , na tego typu sprzęcie nie znam się. W sklepach to rożnie bywa z tymi doradcami...no i mamy ograniczone możliwości czasami na zakup, dają i polecaj to co maja. Pytanie wiec do was...co wy polecilibyście, co sami byście kupili na moim miejscu :
Budżet: 4-5k (5100...5200..tez ostatecznie mogą być jeśli na prawdę byłoby warto)
Wymiary pokoju: 5 x 5 m
Telewizor: Plazma LG 42PC1RR
Sprzęt w kolorze srebrnym, kolumny to brąz (drewno).
Do czego: Do filmów i Muzyki ( każdy rodzaj będzie grany)
Zastanawiam się tylko, co będzie lepsze... 7.1 czy 5.1 ?
I jak sprawa wygląda z kablami do tego ?

Z góry dzięki za pomoc! :eek:
 
Do góry