Zakup amplitunera

Techmaniak

New member
Witam szanownych forumowiczów i od razu przechodzę do rzeczy :) Chcę kupić amplituner, nie musi koniecznie być nowy, choć dobrze by było. Problem w tym że musi on być jak najmniejszy, tzn im mniejszy, węższy itd. tym lepiej. Spowodowane jest to brakiem miejsca na jego umieszczenie na szafce, nie będę wdawał się w szczegóły, bo nie o to tu chodzi... Przeznaczenie to w znacznej większości film, muzyka jak będzie grała tak będzie :) Preferencji co do marki nie mam, podobają mi się Hk, Denon, ale nie jest to żadnym wyznacznikiem. Podłączony do Quaddal Quintas 6000, budżet powiedzmy do 2000 zł, aczkolwiek standardowo im mniej tym lepiej :) Jakie propozycje ? :)
 

Techmaniak

New member
Niski i wąski byłby najlepszy, ale zdaje sobie sprawę że będzie ciężko - najbardziej zależy mi żeby był wąski... Marantz ładny - jak to gra ? :) Skomponuje się z QQ ?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Napisz do ludzi na priv co mają marantze oni wiedzą najlepiej, a bywa że już mieli kilka wiec wiedzą wszystko o nich...
 

Techmaniak

New member
Sporo propozycji - fajnie :) Poczytam sobie o tych modelach, zobaczę co i jak ;) Fajnie by było żeby miał Bluetooth, ale w tej cenie to chyba nierealne, co ? W każdym razie dzięki za propozycję - proszę o dalsze wypowiedzi i pomoc :) Pozdro !!!
 

Techmaniak

New member
Poczytałem troszkę jak na razie o HK 171, wydaje się bardzo fajną propozycją:) Zastanawiam się jednak nad niższym modelem tj. 161, ponieważ wydaje mi się że na zawsze zostanę przy 5.1, HK 171 posiada 7.2 i wydaje mi się że jest to chyba jedyna istotna różnica - mylę się ? Pytanie do znawców - co lepiej zgra się z QQ - HK czy Marantz ? Czy nie ma to znaczenia ? Na razie skupiam uwagę na HK, o Marantzie dopiero poczytaj...
 
D

Deleted member 452525

Guest
Jeśli zostawiasz quadrale to warto rozważyć zakup onkyo np. 636. Te kolumny są stworzone pod te amplitunery. Polecam eksperta ze sklepu sonica to ci powie.
 
Do góry