zakup amplitunera, pomoc w doborze

kecyrf

Member
Witam. Planuję zakup amplitunera i proszę kolegów o pomoc w doborze. Po pierwsze głębokość szafki RTV jest 36 cm i to jest największy minus. Pokój ma 20 m kw., kolumny trudno mi napisać jakie bo robione przez mojego tatę. W związku z gabarytami będę chyba musiał celować w mini wieżę (jeśli tak to dobrze nazywam). Głównie chodzi mi by amplituner posiadał radio internetowe i aplikację spotify. Dobrze jak by było wejście optyczne, ale to już sprawa drugorzędna, chyba że coś doradzicie co warto by było w zakupionym amplitunerze.
Myślałem o Yamaha MCR-N470D (nazwa amplitunera CRX-N470D), słuchałem i widziałem u kolegi i to by mi odpowiadało. Niestety tylko wszędzie to jest w zestawie z kolumnami (pisałem do kilku sklepów czy sprzedadzą bez kolumn i niestety nie), a płacić za kolumny i trzymać je w piwnicy to trochę nie widzę sensu.
Może ktoś mi coś doradzi, budżet najlepiej do 1500-2000 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety wszędzie zestawy są z kolumnami od ręki. Jeśli zechcesz poczekać 2-3 miesiące to wówczas możesz rezerwować Amplituner.
Rozumiem , że kolumny zostawiasz ?
 

kecyrf

Member
Niestety wszędzie zestawy są z kolumnami od ręki. Jeśli zechcesz poczekać 2-3 miesiące to wówczas możesz rezerwować Amplituner.
Rozumiem , że kolumny zostawiasz ?

No wiem, byłem u nas w sklepie stacjonarnym audio i koleś powiedział że marzec/kwiecień będą z kolumnami, a same amplitunery bez kolumn to dopiero jesień 2022.
Kolumny już mam.
 
Do góry